Skocz do zawartości

Farba od razu na rdzę


Rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka farba co to ją w telewizju reklamują, nie chcę podawać nazwy, bo mnie Bocian zabanuje. Taka Hamemajt czy coś ;-) i chciałem się spytać czy rzeczywiście można ją od razu na rdzę nakładać, żeby się nie męczyć. Znaczy się czy wypełnia ona dziurki, wżery i inne takie. Czy np. do rurki od fausta z ziemi wyciągniętej i po lekkim oczyszczeniu, można ja użyć. Pytam bo leniwy jestem i nie chce mi się innych metod stosować. (acha! gruszkę mam drewnianą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Raczej ona jest dobra do malowania np: podrdzewiałego płotu albo innej rzeczy pokrytej cienka warstwą rdzy. W tej farbie chodzi głównie o to żeby przykryć rdze i żeby ona nie wychodziła na zewnątrz. Farba nie gruntuje nierówności i jeśli pomaljesz jakąś mocno zardzewiałą rzecz to będzie wyglądać gorzej niż wżery po elektrolizie. Chyba ze najpierw zaszpachlujesz dziury bezpośrednio na rdzy ale nie wiem czy nie będzie sie to sypać. Nie mamalowałem nigdy tą farba mocno zkorodowanych rzeczy więc moge sie mylić ale tak sobie to wyobrażam.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie