Skocz do zawartości

Atak niemiecki na Staszów


to17071990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Bylem w tamtych rejonach (okolice kurozwęk) bo mam tam rodzine. Chodzilem po tamtejszych lasach i sie rozczarowalem. na trzy dni chodzenia po okopach jedynie luska o flaka 37, kilka lusek od mosina i mausera, zaciemniacz na reflektor do czołgu, ruski karnister i lotki z mozdzierzy. Albo przekopane albo chodzilem w zlych miejscach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tamtych rejonach (okolice kurozwęk) bo mam tam rodzine. Chodzilem po tamtejszych lasach i sie rozczarowalem. na trzy dni chodzenia po okopach jedynie luska o flaka 37, kilka lusek od mosina i mausera, zaciemniacz na reflektor do czołgu, ruski karnister i lotki z mozdzierzy. Albo przekopane albo chodzilem w zlych miejscach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tamtych rejonach (okolice kurozwęk) bo mam tam rodzine. Chodzilem po tamtejszych lasach i sie rozczarowalem. na trzy dni chodzenia po okopach jedynie luska o flaka 37, kilka lusek od mosina i mausera, zaciemniacz na reflektor do czołgu, ruski karnister i lotki z mozdzierzy. Albo przekopane albo chodzilem w zlych miejscach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam!
Także jestem ze staszowa i chętnie się skontaktuje z innymi historykami z mojego rejonu... jak blisko to nie zaszkodzi;) gg:6662952 ... podejrzewam żę wszyscy tu mają internet:)

Pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 6 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie