Skocz do zawartości

Tesoro Cibola czy Tesoro DeLeone


marcin2828

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
przed chwilą wysłałem Ci maila, przyjemnej lektury.
Najlepiej, żeby wykrywacz mógł pracować w obu tych trybach i żeby statyczny był w dodatku z dyskryminacją. Tryb dynamiczny daje lepsze efekty w poszukiwaniach drobnych przedmiotów z metali kolorowych tak do pół metra w głąb ziemi. Tryb statyczny jest lepszy w przypadku dużych, głeboko zakopanych przedmiotów.
Pozdrawiam,
SZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejkuś jaki ja jestem załamany pomocy co mam zrobić jak ja będe żyć co ja poczne żółta kartka no nie chyba się potne albo jeszcze coś więcej . pewnie sie powiesze z tego powodu
martin masz mnie na sumieniu
tylko niewiem za co raned nadal .wyłączył sie z dyskusji na początku gówno go ona dalej obchodziła a kartke osle mu dałeś więc sie zastanów dobrze czy słusznie bo się tym zbłażniłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodam swoje 3 grosze jako już roczny użytkownik de Leona. /Przesiadłem sie na niego ze smętka/. W grupie mamy też Tejona więc mam jakies tam porównanie. Ja kupowałem go głównie ze wzgledu na wyświetlacz, chciałem sprawdzić jak się z tym chodzi. Po roku moge stwierdzić co następuje:
wyswietlacz na polu sprawdza sie bardzo fajnie
wyświetlacz na militarce trzeba tak naprawdę zasłonić, łuska od PPS daje taki sam sygnał jak odznaka szturmowa czy /o zgrozo/ carski liczny znak, czyli widzenie co się ma pod cewką na militarce odpada
dodatkowo de Leon ma taka uciążliwą cechę że, zapycha sie" przy dużych stalowych przedmiotach zalegajacych płytko pod ściółką - trzeba byc bardzo uważnym i zobaczyc to na wyswietlaczu.
Czułości nie mam nic do zarzucenia, zasięgi jeśli chodzi o militarke oczywiście nieporównywalne ze smetkiem ale z tym sie liczyłem kupujac dynamika.
Na pierwszej wojnie nastawiajac sie tylko na klamerki jest bezkonkurencyjny...:)
Podsumowujac jestem z niego zadowolony, ale gdybym miał kupować go jeszcze raz kupiłbym Tejona /czulszy i ta podwójna dyskryminacja!/ lub cibole/vanquero i zostawił sobie smetka na II wś.

Pozdrawiam

r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jacek ,jaki model masz na myśli?
Latam intensywnie z vaq od prawie roku i wyjąłem może ze dwa (mocno skorodowane) gwoździe...monetek jednak trochę więcej:) I nie jestem jakimś fanatycznym zwolennikiem tesoro...na razie mi pasuje. Chociaż coraz bardziej podoba mi się mikserek w XLT..
Pozdrawiam der K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli Tejona.

Kolega od Tejona stwierdzil, ze jesli wyciaga gwozdzie, to znaczy ze w trakcie poszukiwan nie pominal zadnej monety, ale jesli nie wyciaga gwozdzi, to prawdopodobnie i nie wyciaga jednoczesnie niektorych monet.

Czy mial racje?

Sprawdzilem, kiedy podkrecil dyskryminacje i nie wyciagal gwozdzi - szedlem ze swoim sprzetem za nim i ... znajdywalem jeszce monety....

Oczywiscie, sa to tylko moje spostrzezenia i dotycza jednego sprzetu. Rozpisywalem sie o tym okolo roku temu, o czym wspomnailem wyzej, potem sobie darowalem....

Nie twierdze ze Tesoro jest zle - jest to w dobrych rekach dobry sprzet, ale nie jest najlepszy, ma (jak chyba kazdy sprzet) wady i nie jest moim celem akurat jego krytyka, postanowilem zabrac glos sprowokowany zachowaniem jedynego (!!!) przedstawiciela tego sprzetu w Polsce - Raneda vel Denara, bo nie lubie jak sie obraza innych na forum tylko za to, ze maja inne spostrzezenia i opinie.

Apeluje o poszanowanie innych opinii, i jedynie merytoryczne oceny, bo tego niestety w wiekszosci opinii brakuje.
Pozdrawiam!
Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że najlepszy wybór spośród Tesoro to Cibola/Vaquero (wedle upodobań) lub Tejon, który ma nieco większy zasięg. To spośród Tesoro, bo najbardziej uniwersalnym sprzętem do monet i militarki jest według mnie XLT, w którym masz także tryb mieszany (mixerek), czyli statyczny i dynamiczny naraz. Testy i porównania wszystkich powyższych wykrywaczy znajdziesz na forum XLT.
Przeczytaj wszystko dokładnie i nie spiesz się z wyborem;)

Pozdrawiam

VW


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Martin 22:56 06-10-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie