Skocz do zawartości

WESTERPLATTE 01-02.09.2006


Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne podziekowania i ukłony dla organizatorów za przygotowanie profesjonalnego widowiska. Doświadczenie w rekonstrukcjach czyni każdą następną imprezę o poziom wyższą ! .To dobrze, że wnioski z niedociągnięć są nauką. To był dla mnie zaszczyt walczyć u boku Towarzyszy.
Stopczyk TGRH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Było całkiem fajnie - pozdrawiam wszystkich uczestników i dziękuję za miłą zabawę.
W mundurach drelichowych była głównie WSH Historica" choć z SRH Odwach" były też 3 osoby w takich ciuchach. Pragne dodać że były one wypożyczone z Hero.

Stachu
S.R.H Odwach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna inscenizacja pamietam poczatki w tamtym roku jak było tylko pare petard ale i tak sie podobało na zawsze chyba pozostała tam moja flaga :)
przekazana placówce fort po działaniach dumnie powiewała nad fortem
gratuluje tego do czego doszliscie przez ten rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem wjedzie już chyba drezyna motorowa pchająca wagony. Tory są, podkłady też. Nie będzie więc problemu z położeniem nawet 30 metrowego odcinka torów na polu walki. Ale żałuję, że nie widziałem eksplozji :/ Za to byłem o krok od artylerzystów - dla mnie mocarze i profesjonaliści, szczególnie (chyba?) dowódca działonu z papierosem, stary wiarus :) Żałuję, że nie mogłem pogadać po BoF, bo za to co robił on i jego artylerzyści - Oscar to mało :) No i nasz kapelan ks. Jerzy jako dowódca działonu moździerza - mistrzostwo gry aktorskiej na polu walki :) To co dalej to już widziałem gorzej, ale Szeregowca Rajańskiego" to na pewno udało nam się zrobić :) Kto nagrywał na kamerze, ten ma zapewne super materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie widzial to u mnie na fotoblogu pare" fotek z udanej inscenizacji bitwy o fort.

www.sokol.rox.pl

a jedna z moich ulubionych zdjec.. to

http://www.infinity.net.pl/~sokol/foty/westerplatte/westerplatte44sb.jpg

pozdrawiam
SokoL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezę na pewno można zaliczyć do udanych, pozdrawiam wszystkich uczestników i jako jeden z zapychających" działo na stanowiska cieszę się, że koledzy z obsługi zostali tak wysoko ocenieni :-) Mam takie pytanie - czy jest szansa na zdobycie materiału TVN czy innego filmowego z inscenizacji?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie