Skocz do zawartości

WESTERPLATTE 01-02.09.2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pragnę podziękować wszystkim grupom rekonstrukcyjnym, które wzięły udział w tej imprezie.

Były to:
GRH 3 Bastion Grolman"
SRH Odwach"
WSH Historica"
LTRH
TGRH
GRH 2 MPS"
oraz kolegom z ukraińskiej grupy rekonstrukcyjnej
i w ten oto sposób zrobiła sie impreza międzynarodowa :).

Panowie, Wasz wkład w przygotowania do tej inscenizacji,trud i pot nie poszedł na marne!!!
Impreza wypadła super.
Olbrzymie brawa publiczności potwierdziły Wasze profesjonalne podejście do tematu.

Dziękuję raz jeszcze.

Do następnego spotkania, myślę że niebawem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsze foto: Gość Honorowy naszych inscenizacji historycznych Westerplatte 1 Września" 1-2.09.2006 kpt. Władysław Stopiński, jeden z ostatnich 4 żyjących obrońców Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte.

Osobiście uważamy, że ktoś kto walczył na Westerplatte nie może być w takim miejscu Gościem", ale uznaliśmy, że w tym oficjalnym tytule rzecz dotyczy tylko naszej skromnej rekonstrukcji, w tym Bitwy o Fort", a nie pobytu na Westerplatte, i tak też sprawę kpt. Stopińskiemu przedstawiliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zlądowałem w domu... i jestem pijany ze zmęczenia ,dlatego jutro wstawie fotki.

Tymczasem ogromna prośba do wszystkich uczestników ,którzy byli zakwaterowani w szkole w Gdańsku ,przy ulicy Zaspa ,lub podróżowali autobusem relacji Westerplatte -Poznań-Szamotuły-Wronki.Zaginął mi w niewyjasnionych okolicznościach aparat cyfrowy firmy OLYMPUS.... prosze o dokładne sprawdzenie...przy pakowaniu zawsze jest zamieszanie i różnie to bywa.Liczę na Was koledzy!!!Szczęsliwego znalazcę wynagrodze.

P.S. Buchmanku podaj mi nr telefonu do dyrektorki tej szkoły.

Albert
GRH 3 Bastion Grolman

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Wracając do sobotniej rekonstrukcji z Westerplatte ,chciałbym podziekowac wszystkim uczestnikom z GRH ,którzy swoim wysilkiem ,trudem i poswieceniem przyczynili sie do upamietnienia wydarzen ,jakie staly sie symbolem poczatku II wojny swiatowej.Koledzy z GRH ,policjanci ,cywile ,a przedewszystkim SRH WST Westerplatte : Nasz wklad w ta rekonstrukcje ,przywraca temu miejscu jego historie i oddaje hold bohaterom z Westerplatte.
Wstawiam kilka fotek z sobotniej rekonstrukcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie