Skocz do zawartości
  • 0

kordzik oficerski


Gość kopaczzkedzierzyna

Pytanie

czesc Wszystkim
W ubieglym tygodniu wykopałem na terenie baterii przeciwlotniczej bagnet w pochwie z kaburką \w dobrym stanie\ oraz kordzik oficerski z pomarańczowa raczka na koncu nekojesci ma okrągla kulke z sfastyka takze byl w pochwie ktora jest zdobiona ornamentami stan jest dobry a nawet bym powiedzial ze do uzytku. Szukam informacji na ten temat co do bagnetu okazal sie to bagnet do mauzera tylko ze moj ma okladziny ebonitowe i tu tez mam pewne watpliwosci .Dziekuje wszystkim za ewentualną pomoc.Jesli jest ktos zainteresowany tym co tam wykopuje pomalutku prosze o kontakt via meill nadmienie tylko ze prace moje moga narobic duzo huku .....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

czesc
Dzieki za info-co do bagnetu to tak tez myslałem a co do kordzika moj jes podobny ,ma taką samą rączke a nawet dodam ze w rowku był drucik srebrny w moim ma głowce jest ,,hakenkroic'' i cała ma kształt moze ciut owalny
natomiast aluminiowe miejsce gdzie są wrony jest wyzarte
co do pochwy na mojej widac zdobienia liści debu jak owe liście są na wspomnianej głowce dodam tylko iż mój jest w owiele gorszym stanie no ale czekał na mnie tyle lat w ziemi...
Ciekaw jestem wszelkich informacji ....

Pozdrawiam Kopaczzkedzierzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim
W ubieglym tygodniu wykopałem na terenie baterii przeciwlotniczej bagnet w pochwie z kaburką \w dobrym stanie\ oraz kordzik oficerski z pomarańczowa raczka na koncu nekojesci ma okrągla kulke z sfastyka takze byl w pochwie ktora jest zdobiona ornamentami stan jest dobry a nawet bym powiedzial ze do uzytku. Szukam informacji na ten temat co do bagnetu okazal sie to bagnet do mauzera tylko ze moj ma okladziny ebonitowe i tu tez mam pewne watpliwosci .Dziekuje wszystkim za ewentualną pomoc.Jesli jest ktos zainteresowany tym co tam wykopuje pomalutku prosze o kontakt via meill nadmienie tylko ze prace moje moga narobic duzo huku .....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie