Skocz do zawartości

Ziemia święta


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas obserwóje co ostatnio sie tam dzieje , konflikt który trwa prze dziesiątki lat przybrał na sile.Kiedy przeglądam wypowiedzi na innych forach nie wiem co myśleć.antysemityzm przeplata sie z nienawiścią do Arabów.Ten konflikt jest straszny. Co myślicie na ten temat???? Wiem jest to kontrowersyjne , ale w takich czasach żyjemy i tyle.Moje przemyślenia dotyczą ofiar holokaustu tworzących nowy holokaust innym.............to jest przecież Ziemia Święta dla wszystkich religii..........liha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek konflikt zbrojny jest straszny- zawsze ktos zginie- czasmi tych ktosiow jest kilku- czasami miliony- placz zgrzytanie zebow. gdy jescze zadnej ze stron nie zalezy na wygaszeniu konfliktu tylko na jego eskalacji_ to nie wrozy najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i sprawa konfliktu wyjaśniona.
zawsze było ze izrael sobie gdzie wjechał, gdzieś wleciał i wszystko było super.bo on moze bo 51 stan USA moze wszystko(można pokusić się o odwrotne stwierdzenie ze USA to raczej kolejna prowincja Izraela)
rozwalenie rakietą starego sparaliżowanego dziadka na wózku inwalidzkim to był wielki wyczyn, dziwne że Sharon nie dostał za niego pokojowej nagrody Nobla

hmm temat kontrowersyjny?? dlaczego mamy go unikać, moze w końcu warto go zacząć!!!???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie