Skocz do zawartości

Powstaje nowa,najlepsza grupa rekonstrukcyjna-zapraszam chetnych!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! same tu szkopy albo inne chińco-japońce.wpadłem na oryginalny pomysł stworzenia nowej i jedynej w swoim rodzaju grupy reko.ja oczywiscie jestem lordem vaderem cbo to moj pomysł a kto ma pomysł ten jest szefem...szukam chetnych do zmontowania paczki ktora bedzie tez jezdziła na inscenizacje albo zloty np do darłowa.jesli chodzi o mundur to babcia moze uszyc nam wieksza ilosc -to banalnie proste-ja mam zafarbowane na czarno przescieradlo a jako uzbrojenie to chce kupic kilka swietlowek-moze ktos z braci rekonstroktorow pomoze mi tylko rozwiazac problem dostarczania swiatla na odleglosc do tych swietlowek...znajomy mowil ze widzial na odpuscie w Puginajkach (Puginajki rulez!) miecze na baterie-testowalismy ale nie som dobrej jakosci.Kazdy nowy czlonek powinien miec swoje przescieradlo,helm najlepiej niemiecki,swietlowke-to do mojej ekipy.szukam tez sobowtorow innych aktorow z gwiezdych wojen. DO ZOBACZENIA W DARŁOWIE PANOWIE !!! Chetnych zapraszam do wpisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bendziemy najepiej wyszkolonom grupom w kraju.pisalem kiedys do jednych z TG.. ale nie byli zainteresowani odtwarzaniem sekcji gwiezdny pył" a to dziwne bo oni som raz ruscy,raz polacy a raz niemcy...weszlismy do uni i trzeba byc otwartym na nowosci-nie wiedza jaka okazje stracili.Chlopaki-ruszamy do darlowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie