Skocz do zawartości

Mierzeja Wiślana??


stachu666

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie to nie mam pojęcia...Dwa dni ostatnio tam schodziłem i kompletna klapa...Teren przekopany, a to co zostało to tylko śmieci...Praktycznie można chyba liczyć już tylko na łut szczęścia...Są tacy co jeszcze coś ciekawego tam wykopują, ale ja szczęścia nie miałem...
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze znajomymi jadę w okolice Kątów Rybackich.jak oni będą się wylegiwać na plaży ja bym w las z wykrywaczem ruszył.tylko obawiam się że wszystko tam przeszukane.no i podobno strasznie leśnicy ganiają.da się z nimi dogadać?warto wogulę tam jeszcze szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rejonie Mikoszewa znalazłem pare buteleczek z napisami Gdańsk, i z Gubina po piwie - oczywiście nazwy miejscowości po niemiecku), hełmik ,klamerki, łuski,bagnet bez pochwy,troche kasy feningi, marki, oraz wspołczesne,.Pare guzików.Sporo jantaru.Głównie w rejonie promu,starej sptażnicy WOP. jak i w rejonie plaży Mikoszewa.Kiedyś to było tam spokojnie ,teraz jest sporo ludu.Mimo to jednak polecam ,chodż jestem z innego rejonu Polski z Karkonoszy.Na koniec dodam iż sa tam wspaniali ludzie .Pozdrawiam !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Krynica Morska.Osrodek wypoczynkowy 'Poronin'przy ulicy przyjazni,dawnej ulicy 'przyjazni polsko radzieckiej' Na terenie bylego kosciolka wykopalem na oko sporo fajnych fantow.Szabelka paradna luftwaffe,guziki,drobne,luseczki w stanie miodnym.Jest tam gdzies wejscie do podziemi tylko nikt nie pamieta gdzie..pozatym sporo fajnych stanowisk w laskach,plaza w strone piaskow obfituje w pewnym odcinku we wraki a zatem cos sie tam dzialo i czasami nawet morze wyrzuca gadgety.Kiedys znalazlem chelm niemiecki wyzucony przez wode.Stan jak na morska wode zdumiewajaco dobry.Na terenie domow wszasowych Fwp Bandera zdarzaja sie ciekawe trafionka..Krynica Morska bez kitu to niezle miejsce...Ale zaraz oberwe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie