Skocz do zawartości
  • 0

4 odznaczenia w 2 op


roizab

Pytanie

Witam szanowne Grono
Pierwszy raz proszę Was o pomoc chociaż stronę Odkrywcy odwiedzam codziennie, nie jestem specjalistą w zakresie odznaczeń i mam nadzieję że otrzymam odpowiedzi na kilka pytań.
Znalezione w Niemczech (Bawaria) w szufladzie wszystkie 4 zapakowane do 2 opakowań, proszę o identyfikację odznaczeń, dopasowanie opakowań do konkretnych krzyży oraz przybliżoną wycenę.
Zaznaczam jednak że fanty nie są na sprzedaż.
Jeżeli trzeba zrobię leprze zdjęcia.
Pozdrawiam roizab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne Grono
Pierwszy raz proszę Was o pomoc chociaż stronę Odkrywcy odwiedzam codziennie, nie jestem specjalistą w zakresie odznaczeń i mam nadzieję że otrzymam odpowiedzi na kilka pytań.
Znalezione w Niemczech (Bawaria) w szufladzie wszystkie 4 zapakowane do 2 opakowań, proszę o identyfikację odznaczeń, dopasowanie opakowań do konkretnych krzyży oraz przybliżoną wycenę.
Zaznaczam jednak że fanty nie są na sprzedaż.
Jeżeli trzeba zrobię leprze zdjęcia.
Pozdrawiam roizab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce jeszcze dodać że na odznaczeniu 1914-1918" na odwrocie jest sygnatura: L./NBG.
zaś krzyż żelazny ma na kółku nośnym KO, reszta bez sygnatur nie licząc wklejek na pudełkach:Gold-u.Silber Scheideanstalt Oberstein Franz Reischauer", oraz drugie:DESCHLER & SOHN MUNCHEN".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego policyjny? Dopiero od 01.10.1941 na wstązkach umieszczano godła policji, Wehrmachtu, SS, RAD. To odznaczenie mógł otrzymać każdy za 25 lat pracy w służbie państwowej, w przemyśle, w gospodarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie