Skocz do zawartości

Grupa Łódź vol.5


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Siemanko!!
Chętnie poznam kogoś z Łodzi kto też zajmuje się kopaniem.
Można się przyłączyć???Co prawda dysponuję tylko armandem explorerem to kilka fantów już znalazłem.
Mieszkam na chojnach.mój nr gg 9976015.
Pozdro dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszak , czy to Ty do mnie pisałeś z mail'a miltaria1939" ? Myślę , że będziemy mogli się spotkać w najbliższym czasie na jakieś mineralnej :)

Obert , o której możesz jutro najwcześniej jechać , bo nie wiem od której sprawdzać autobusy.

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,dobra , Oberciku prawda jest taka , że trafiliście pierwsze fanty i perfidnie zgubiliście mnie w lesie , ale przeżyłem :)

Wtorek o 19.00 koło Jaśka , spotykamy się i definitywnie ustalamy action-plan naszego wyjazdu.
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale bydgoszcz chyba zostaje bogłównego szlaku odwrotu
Nakeln-Wilckenwalde-Kujan-Flatow-Jastrow-Flederborn-Landeck
Jeśli chodzi o niedobitków z torunia / Btl.budowlane łotewskie/to należy wiązać ich los z obroną i wyłamaniem się garnizonu w/w miasta do Wisły, przeprawę przez nią,
przejście przez Bydgoszcz na Immenheim gdzie doszło do spotkania z kontratakujaca 15 div.Tutaj zdecydowano się wysłać młodych do Gdańska.Reszta już walczyła o Nakło i
okolice.Oczywiście chodzi o lasy w okolicach Wilkenswalde
W bydgoszczy zwróć uwagę na ul. Ujejskiego.Tam była rozwalona kolumna nachszubu łotewskiej 15 / razem coś 40
ciężarówek i kettenkraftradów.Podobna sytuacja była na ul.Jesionowej i Chołoniewskiego.Tyle że tu były również furmanki / Most na Brdzie -ul.Armii czerw./dawnej/ broniony był przez 32.pzgr.rgt oraz czołgi 46 korpusu
panc. Popatrz na okolice koscioła w rejonie Okola.
Sprawdz lasy w rejonie Maksymilianowa i Starego Jasińca
w okolicach koszar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie