Skocz do zawartości

Grupa Łódź vol.5


Mlody Mauser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.Nie wykopujcie chłopaki piskląt z gniazd bo wam stare wydziobią oczy.Dobry pomysł z tym krzyżem z mośków ,tylko czy się utrzyma.Ja trafiłem coś takiego.Co o tym sądzicie? Zbiorowa mogiła?pozdrawiam efes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Jaśkiem czesaliśmy górki koło Nowosolnej ale bieda, oj bieda. Na otarcie łez pojechaliśmy aż pod Głowono ale tam też głód i mizeria". Coś mi się wydaje, że powoli miejscówki się kończą, cóż fantów nie przybywa a poszukiwaczy i owszem.
Pozdr. MJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z martinem bylismy na nowym miejscu mlody trafil luska od mausa czeska z 1940 2 guziki polskie z 39 1 guzik armii Hallera naboj od pistoletu z I wojny niech napisze jak sie nazywa ja 1 guzik z 39 i martin pare guzikow i monetek mlody kopiejke i 2 gr z 1934 nawet niezle jak na nowy teren pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda: jestem za :)

Młody i Obert: byłem wczoraj na tym nowym nieużytku: 2 klamerki od plecaka , 2 guziki : gładki carski i polski z orzełkiem , szkaplerzyk i 6 monetek : Pfennigi o nominale 1 , 5 i 10 , 2gr i 5gr międzywojennych i bardzo ładniutką boratynkę. Może sie wybiorę jeszcze dzisiaj po południu , bo wczoraj przegrałem z pogodą:)

pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten arab" to:
Turcja za panowania Muhammada V, moneta o nominale 20 para, wybita w niklu w mennicy w Konstantynopolu.
Data wg kalendarza arabskiego 1327 odpowiada 1909 roku wg naszego kalendarza." - identyfikacja dzięki uprzejmości kolegi Rob k z P.S"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie