Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie AKMS!
łupowcu"-z miła chęcią sie z tobą spróbuje.Jutro jade na Mundial ale znajde czas.Powiedz tylko kiedy i gdzie?Ja dojade.Na pewno z kumplami nie bedziesz bo takowych nie masz.Powiedz kiedy i gdzie?
A może jesteś taki odważny jak twoi pobratymcy z upa?Co to strzelali do kobiet i dzieci.
Przyszła mi do głowy taka krótka historyjka co to opowiadał weteran NSZ walczący z tym upowskim gów...
Kiedyś złapali w zasadzke kilku łupowców.Podczas przesłuchania najodważniejszy wytrzymał ok.5 minut.I już sypał.A jeden WYDAŁ SWOJĄ MATKE u której łupowcy trzymali broń.To tyle ich odwagi...
Chciałem przeprosić wszystkich Szanownych Forumowiczów,nawet tych co wcześniej sie ze mną nie zgadzali(oprócz łupowca) za mój dość ostry język i pyskowanie z tym kundlem z upa ale po prostu nie moge znieść tego że w Naszej Ojczyżnie są ludzie którzy popierają zbrodnie na Polakach,strzelanie do kobiet i dzieci.I to do tego mieszkają na naszej ziemi która daje im chleb.Jeszcze raz przepraszam wszystkich których być może zbulwersował mój osry język względem tego zdrajcy.

Pzdr
Grand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand a nie wpadłeś na to ze to może dzięki tak łagodnej polityce jaką preferuja polskie żady(które tylko dbają aby ich kiesa była pełna)oraz co niektóre organizacje patriotyczne takie ŚCIERWA ISTNIEJĄ?Jak napisał Lokomotywa nalezy rozliczy UB i SB za to ze jeszcze tacy jak on żyją.Jerdnak coby nie mówic za komuny to on by łba z pod kamienia nie wychylił.Strach by mu na to n ie pozwolił.A teraz niestety dzieki (jak to się nazywa?DEMOKRACJA???????) temu wypełzło indywiduum zpaproci i zęby jadowe wbija.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jaca2003 że dałeś mi dużo do myślenia...Zgadzam się z Tobą że nasze rządy preferują zbyt łagodną politykę.
Zawsze o tym wiedziałem.Ale przecież można wprowadzić jakąś RADYKALNĄ ustawe dotyczącą TAKICH ŚCIERW.

Pzdr
Grand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mozna np na temat mienia faszystowskiego czy lustracji?Ale Kur... to wy wszech(tfu to słowo niestety ale w tym kontekście nie chce mi przez palce się przepuści)macie swego(bo sorry ale nie mojego)Vice premiera(fakt to jest premiera).Więc zamiast wyżywa sie na pedałach i cyklistach wezcie się za cos konkretnego?Moze wtedy was polubią?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaca2003
Przecież wiesz że to nie taki łatwe...Gdybyśmy mieli 3/4 w Sejmie to wtedy tak.
A z taką koalicją PiS,Samoobrona,LPR to raczej nis sie nie wskóra...
Niestety...Dopóki nie bedzie jednej partii narodowej w Sejmie mającej zdecydowaną wiekszość to wszystkie dobre uchwały można wrzucić do kosza.Zawsze jakiś koalicjant zrobi Veto"...

Pzdr
Grand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chwała Bogu że bogu dzieki bo gdyby nie daj Boze to niech Bóg broni za władze wszech tfu.Wiesz ale nie chciałbym aby moje dzieci paradowały z łysymi łbami w glanach itp.Cieszę sie ze sa jeszcze normalni ludzie którzy was jednak trzymają z dala od koryta.Tylko ze wasz wieli Normi zamiast zajac się czyms konkretnym to woli protestowa i z drugim burakiem zqakładac komisje.
To jest k..... jakaś porazka.czy o to Polska walczyła?
pozdrawiam(ale wyjątkowo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca2003
Dlaczego wszystkich Narodowców wrzucasz do jednego worka?
Zaczynasz kreować stereotypy że Narodowiec to koleś w glanach i łysy.Wierz mi że tak nie jest.
A odnośnie różnych komisji masz racje.Ale jedną bardzo popieram.Chodzi o tą ds.PRYWATYZACJI BANKÓW.


Pzdr
Grand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Jaca.Ide spać bo o 5:30 rano wyjeżdzam na Mundial.(oczywiście jako kibic)
Kibicuj BIAŁO-CZERWONYM!!!!

Pzdr
Grand
P.S.Do zobaczenia.Najlepiej po Wielkim Finale w którym by Polska zagrała!Oj,te moje marzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie