Skocz do zawartości
  • 0

samochód Stal"


Radeg4x4

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zgadza.
Kopijnik. Jeszcze raz dzięki.
Przepraszam, zmilknę na conajmniej 2 tyg.
Życzący CIEPŁA !!
VFR800
Ps.
Radeg.
Ten model , to już chyba jest RARYTAS i myślę ,że części do niego uzyskasz wszędzie gdzie PKP miało dworce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niestety niemam teraz możliwości obejrzenia tego pojazdu bo studiuje w Opolu a auto jest pod Szczecinkiem także do konca sesji niemam jak wyskoczyć do chaty.
Przesłał mi te zdjęcie brat i nie powiedział o szczegółach nic. Chyba stalo to u sąsiada kolesia od którego zakupiłem przez brachola drugiego gaza. Na niektórych wsiach ciekawe pojazdy jeszcze stoją np ford taunus z 1962 tylko bez silnika i niezbyt dbale pomalowany wałkiem za to w stanie blach bdb-jak na wakacjach zbiore troche kasy to postaram się nabyć też go. Dzęki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy produkcja samochodów stal była na tyle jednostkowa, że każdy egzemplaż opuszczający fabrykę różnił się od poprzednika? To tłumaczyło by pochodzenie tej kabiny, może była ona eksperymentem" blacharzy z HSW. Czy karoseria Stali była wykonywana ręcznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabina to jakaś samoróba na bazie stara 20 - charakterytyczne drzwi z przetłoczeniami otwierane do tyłu oraz podwójna przednia szyba (podobna była róznież w starze 25).
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
Dowiem się później więcej szczegółów jak pojade do chaty bo auto atoi 450 km odemnie i niepojade szybciej niż koniec sesji. Niewygląda na samoróbke-zrób takie tłoczenia drzwiach vfr800 skoro sądzisz tak. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem odpowiedź
http://www.republika.pl/retrostalowawola/historia/stal06.jpg
zdjęcie podobnego pojazdu. Napęd elektryczny więcej informacji na http://www.republika.pl/retrostalowawola/historia.htm
tylko ten co umieściłem fote jest jakas wesja evo II :) dzięki dla kopijnik2 za naprowadzenie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie