Skocz do zawartości

Czy ktos z was wie?


qwerty12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów poszukiwaczy,czy ktos wie moze ,czy istnieje cos takiego jak spis jednostek niemieckich ktore stacjonowaly w okolicach Wroclawia,chodzi mi o miejsca ich stacjonowania,np jednostki RAD,wiem ze bylo ich dosc sporo w okolicach.
Szczegolnie interesuje mnie nazwa wioski,lub miasteczka kolo Wołowa gdzie znajdował sie oboz RAD.
Za wszelka pomoc z góry dziekuje.
Jesli ktos bedzie ze mna korespondowal przez email to mam nowy patrykk4@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 year later...
Jeżeli cię to jeszcze interesuje, ale za pewne to już wiesz?
Są 2 obozy RADu w Wodnicy koło Wołowa po lewej jak i po prawej stronie wioski. Są dość przeryte ale da jeszcze się coś tam ciekawego znależć! Jak coś to służę pomocą jestem z Wołowa. Pozdro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Ciężko szczajić są jakieś jagby małe smietniska przed Wołowem od strony Mojęcic znajdowałem swego czasu tam jakieś butelki korki oczywiście niemieckie! Pare odznaczeń!
Jest jeszcze jedna miejscówka koło szczelnicy przed szczelnicą tak jak byś jechał od strony mojęcic po lewej stronie są doły głębiej trochę w leśie jest takie miejsce wydołowane w kwadrat jakieś 50m na 70m może coś tam było? Nie wiem też wychodziły jakieś nie typowe smieci! W spisie obozów RADu jest też Wołów ale dokładnie nie wiem gdzie te miejsce jest! Mam znajomego on interesował się własnie RADem
może lecz nie koniecznie coś już wie, dowiem sie co nie co to dam na forum! Pozdro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie