Skocz do zawartości

Jest tu ktoś w moim wieku??


POliSH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Piku!!!Jesli myslisz,że jak jestes starszy to mozesz młodszych obrazac????Myslisz ze starszy jest lepszy a guwno warci pomyliłes się nie bedziesz tu nikogo sikunem
Stary obesrańcu nazywał!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej piku troche przesadzasz... kiedyś ty też miałeś 12 co?? co wtedy robiłeś?? tak jak my szukałes juz czy może raczej z kolegammi w piaskownicy...bawiłeś się samochodzikami?? co?? troche przesadziłeś serio... POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo POLiCH dobrzemówi bo nikt nie ma prawa na tym forum obrarzać młodszych.. ani na tym forum ani wogóle ten wątek został założony po to aby ktoś kto ma 12 i TROCHE więcej.. mógł dodać swój post ,pogadać o tym jak zaczynamy.. a nie.. obrazac młodszych tylko dlatego ze jesteś starszy.. co by było gdyby akurat w życiu było tak ze to ja byl bym starszy?? zwyzywałbym cie od małolata .... siuśka itp!! nie było by ci miło!! co?? nie mam zamiaru się z nikim tu kłucić ale w tej sytuacji to zachowałeś się jak małe dziecko!! młodsze od NAS!!!!!!!!!!!!! POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich obrazonych sikunow proszę o wybaczenie ;)

W wieku 12 lat nie miałem pojęcia o jakis wykrywaczach .Zajob odbił po 18 roku zycia ! I to konkretnie odbiło aby osiagnąc apogeum po wyjsciu z wojska :) !
Teraz w wieku 27 lat,doszedlem do wniosku ,że nie opłaca sie juz szukac z detektem po lasach ,prosciej cos kupić za mniejszą lub większą kasę...!

jescze raz-sikuny wybaczcie mi :)

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra wiesz wiek dorastania..... psychika się zmienia... itp musze usprawiedliwić kolegów.. bo trroche na ciebie naskoczyli sory za nic i za mnie też.. wiem ze nie miałeś nic złego na myśli ale ja musiałem być soldarny mniej więcej z moim rocznickiem.. sory.. POZDRO!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem do kogo sie zliczac:D bo pik napisal o sikunach" do 18lat ktorzy sa na tym forum:D a ja mam 19:P i chyba starym obesrancem"tez nie jestem? bo siwych wlosow jeszcze nie mam:D, hmmm do jakiej grupy by mnie tu zaliczyc:D moze obesraniec w średnim wieku" albo wyrosniety sikun" co o tym myslicie? hehehe
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie