Skocz do zawartości

Jest tu ktoś w moim wieku??


POliSH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a jednak jest troche mlodych poszukiwaczy.. i dobrze piku nie mart się tak szybko i tak durzo nas nie przybywa nie wykopiemy ci wszystkiego.. zostawimy ci troche :D:D pozdro fajny wątek nam się na forum pojawił!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli koledzy się ze mną zgodzą to mianujemy cię suchy ss przedstawicielem gangu sikunów!! od dzisiaj mamy nowy klub młodzierzowy co wy na to koledzy>>? mozemy go mianować na przedstawiciela?? POZDRO :d:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehie:D ale ja sie nie zgadzam na tą nominacje bo malo placą za te stanowisko:P
Vasili a Ty jestes przedstawicielem gangu starych pbesrancow":D:D czy ktos inny nim jest? bo nie wiem jakie kto ma stanowisko w Waszym gangu:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre...sikuny i starzy obesreńcy...Sądząc po kryteriach zaliczam sie raczej do tej drugiej grupy...Gdyby mnie tak ktoś nazwał na żywo pewnie dałbym mu przez łeb, ale nieźle się ubawiłem czytając te wypowiedzi...
Więc pozdrawiam zarówno sikunów" wszystkich kategorii wiekowych jak i starych obesrańców" !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jak miałem 12 lat, to ktoś kto miał 30 wydawał mi sie bez mała starcem. Dziś gdy bliżej mi do 40-stki niż do 30-stki czuje sie młodo ( czyżby zdziecinnienie starcze? ;) ). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA NASZ KOLEG właśnie po to postanowił stworzyć ten wąte zeby nas ttroszke rozbawic ale teksty przyznam są niezłe.. he pozdro dla sikónów (mojej grupy wiekowej ja i dla dziadziusiow.. ( STARYCH OBESRAńCóW )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej będzie jak będziemy chcieli korzystać z tego samego terenu w tym samym czasie..., bo ja też jestem z Ostrowa..., więc spotkanie z dinozaurem" może nie być najprzyjemniejszym przeżyciem w terenie...Ale chyba zaczynacie sami powoli kręcić na siebie bata...Więc może to przysłowie zabrzmi + / - tak:
gdzie dwóch sikunów się bije tam korzysta starszy, bardziej doświadczony i silniejszy dinozaur"
Cóż, w końcu takie są prawa dżungli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że jeżeli tym terenem jest piaskownica, to starzy obesrańcy" i dinozaury" raczej nie będą mieli pretensji o korzystanie z niej przez młodszych sikunów i rzeczywiście skorzystają z innego terenu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kowalu7 i ja jestem z Ostrowa, zaliczając się jednocześnie w sposób zdecydowany do grona dinozaurów" i jak nas się tutaj nazywa starych obesrańców" ( pierwsze szlify w kopaniu zaliczałem właśnie w rodzinnych okolicach i na Mierzei, jeszcze w latach siedemdziesiątych ). Przewaliłem w życiu tony urobku w poszukiwaniu żelastwa i nie uzurpuję sobie prawa do racji, wyłączności w terenie i moralizowania. Szacunek się zdobywa a nie wymusza. Udało mi się zarazić poszukiwaniami 12 - letniego syna i z dumą patrzę jak jego błyszczące z podekscytowania oczy wypatrują przedmiotu który dał sygnał w jego piszczałce. Na wykopkach jestem jego partnerem i kolegą a nie napuszonym mądralą. Jego kolegów rówieśników podprowadzam pod dobre miejsca a nie spławiam. Wygląda mi na to, że robię zupełnie co innego niż Ty. Jak czytam co piszesz do tych młodych ludzi, to mi się ciśnie na usta powiedzonko mojego dziadka, który zwykł mówić ie strasz, nie strasz bo się ........". Trzeba mieć zadziwiającą moralność skandalizującego pika78, aby pisać w takim tonie do młodych ludzi.
Oni z piaskownicy o której piszesz zdążyli wyjść, ale Ty powinieneś tam ze swoimi poglądami wrócić. Uważj tylko abyś nie dostał za swoje podejście do braci młodzszych łopatką po głowie.
No to co będzie gdy spotkasz w terenie młodych poszukiwaczy ? Czyżbyś jako silniejszy zwykł ich bić ?
Z kontekstu tego co piszesz wynika, że przeganiasz ich na kopach z uzurpowanego sobie miejsca, bo jesteś silnieszy. Dla mnie forma wypowiedzi typu ja też jestem z Ostrowa..., więc spotkanie z "dinozurem może nie być najprzyjemniejszym przeżyciem w terenie" jest bardzo wymowna i jednoznaczna.
Mimo swoich lat mam dla młodych kopaczy wielki szacunek, zbyt wielu bowiem trafia przez to że zostali odrzuceni, ośmieszeni czy zniechęceni na margines społeczeństwa. Dla tego należy im się uznanie i wsparcie ze strony nas starych. My swoje już wykopaliśmy i przy odrobinie zdrowego rozsądku zdajmy sobie sprawę, że większość z nas tygrysa czy bursztynowej komnaty nie odnajdzie. Dajmy im szansę. Dobrze i mądrze napisał VASILI, że nikt nie ma prawa obrażać młodszych tylko dla tego, że jest starszy.
Pozdrawiam Cię ostrowianinie z małej litery - Akubadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi bynajmniej o to żeby tłuc małolatów w terenie, cały praktycznie wątek polegał na drażnieniu się młodszych i starszych poszukiwaczy, co większość umiała jak do tej pory przyjmować z humorem..., jak widać jesteś wyjątkiem od tej reguły...Jeżeli młodsi do tej pory mogli wypisywać najróżniejsze epitety, to równie dobrze ja jako starszy mogłem ich też trochę podrażnić...Z jednym co napisałeś się zgadzam, a konkretnie z tym, żeby się tym zajmowali, bo napewno lepsze to niż picie, czy ćpanie po knajpach... Próbujesz mi udowadniać humanitarne podejście, a z drugiej strony grozisz łopatą - generalnie śmieszne i nie bardzo mające się do całej reszty którą wypisałeś... Więc uświadomię cię, że jak do tej pory nie zdarzyło się żebym kogokolwiek przeganiał, czy też pobił w trakcie chodzenia w terenie, a z reguły zawsze kończyło się to dluższą pogawędką...Ale żeby grozić komuś łopatą......
Generalnie chodziło tylko o poddrażnienie młodych przeciwko którym de facto nic niemam...., więc pozdrawiam wszystkich sikunów" i ciebie ostrowianinie z jeszcze mniejszej litery niż moja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie Kowalu7, że dygresje o łopatce w piaskownicy podniosłeś do rangi groźby, pewnie i u Ciebie występuje deficyt humoru lub próbujesz wyłowić z sensu mojej wypowiedzi tzw. temat na odprawę. Łopatka dziecięca (nie łopata jak napisałeś)wykonana zazwyczaj z tworzywa sztucznego w swojej istocie nie jest raczej narzędziem niebezpiecznym, więc sens mojej wypowiedzi należy traktować symbolicznie nie dosłownie. Nadto w piaskownicy pisałem o dzieciach nie o sobie. Ich przecież jak wynikało z Twich poprzednich wypowiedzi nie musisz się obawiać, jesteś przecież silnieszym dinozaurem.
Jeśli jednak cokolwiek w mojej wypowiedzi zabrzmiiało w Twoim rozumieniu obraźliwie lub fałszywie - przepraszam.
Wyjaśniłeś a ja zrozumiałem. A na marginesie zapewniam Cię, że jestem pełen humoru, lecz czasami czytając wypowiedzi niektórych piszących mocno zagryzam zęby, aby utrzymać za nimi świerzbiący język. Tu już czasami nawet bezgraniczne jego poczucie nie wystarcza.
Pozdrawiam Cię Ostrowianinie- było bardzo miło podzielić się uwagami. Może los kiedyś skrzyżuje nasze szlaki.
Szepnij słówko gdzie kopiesz. Akubadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie