Skocz do zawartości
  • 0

Bagnet ???????


strazakwaffe

Pytanie

ma to coś juz parę lat wiele razy juz odzucałem w kąt bo juz nie miałem sił do tego w zadnej z posaidanych ksiązek które posiadam o banetach nie figuruje- ma 46,7 cm na skaner sie więc nie mieści dałem w dwóch zutach-pasuje mi to na bagnet stały składany pod lufe -ottwór który sie znajduje u nasady jest wyrobiony na jajo tak jakby od częstego składania -ale to tylko moje przypuszczenia-wydaje mi sie jednak ze to słuzyło do zabijania -proszę o pomoc-pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

ma to coś juz parę lat wiele razy juz odzucałem w kąt bo juz nie miałem sił do tego w zadnej z posaidanych ksiązek które posiadam o banetach nie figuruje- ma 46,7 cm na skaner sie więc nie mieści dałem w dwóch zutach-pasuje mi to na bagnet stały składany pod lufe -ottwór który sie znajduje u nasady jest wyrobiony na jajo tak jakby od częstego składania -ale to tylko moje przypuszczenia-wydaje mi sie jednak ze to słuzyło do zabijania -proszę o pomoc-pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ze 46,7cm słuchaj ale mnie wydaje sie ze to jest całość ze tam nie było zadnego jelca i nic nie wskazuje na to zeby był a to co tam widać to uchwyt do chwytania palcami w celu rozłozenia go -pozdro-zresztą cholera go wie he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar 1----4,5cm 2---1 cm jak to odjąć to zostaje-41.2cm głowni-panowie to napewno jest do zabijania ale od czego ?jak wy nie dacie rady to juz ja napewno-na kordzik to jest za długie a moze szukać epoki po długości głowni -w jakim okresie stosowano tą długość -harakterysyczny jest yen otwór wyrobiony na jajo to napewno było składane -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chodziło mi właśmie o długość tej niby rękojeści a nie głowni , w domu nic podobnego nie znalazłem, więc myślę, że jak by na to nie patrzeć to coś tam przy nim Ci jeszcze musi brakować......może to jakaś polowa przeróbka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie