Skocz do zawartości

Moje Urodziny:))


KudłatyHD

Rekomendowane odpowiedzi

Moje urodziny co prawda nie tak okrągłe jak Mira hehe ale też będzie niezła zabawa.
Co prawda urodziny mam 19 lutego ale robię imprezę dzień wcześniej,
18 listopada, moja chacienda, cytroneta do oporu, zakąska ciepła i zimna też będzie. Godzina 18.
Przewidziane liczne atrakcje;)

Lista miejsc ograniczona hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjde...nie moge...logistyka pierwotna jakaś taka i niewiedza zwykła ogranicza mnnie strasznie w temacie nadwyżek witaminy C" ( czytaj cytroneta)...jedyne co cieszy to uboczne dolegliwości z którymi nie będę obcował a które zapewne by mnie w momencie nadmiernego łaknienia wyżej wspomnianej mikstury,dopadły..dlatego świadom tego że i tym razem nie będzie nam dane razem wypić tu i teraz składam Ci wyrazy i takie tam rózne zwyczajowo utarte życzenia...pozdrawiam Adamto Wrocław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego !

Takie mam pytanie w kwestii technicznej ... Jak robisz cytronetę? - Bo ja 5 kg cytryn, 4,5 l wody, 40 dkg cukru i 0,85l. Płynnego Zła.

Pozdrawiam i miłej zabawy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia:)
Ja robie troszke inaczej:)
Kiedyś dodawałem cukier ale teraz już nie bo jest lepsze bez:) 1 litr spiryciku i dwa litry wody plus 0,5 kio cytryn. Wersja na urodziny Mira litr spirolu litr wody hehe. Napój pierwsza klasa:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej imprezy zrobiły mi się 4:))
Jutro będzie YoWheris z Aską + kilku kumpli.
w piątek 6 osób
W sobote 5 osób
A na 18 lutego narazie 10 osób się zapowiedziało hehe.
dwa tygodnie nie będę trzeźwy ehhe

Limit miejsc na wyczerpaniu:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie