Skocz do zawartości

co to za odznaczenie ??


Rekomendowane odpowiedzi

sory za fotki są nie ostre mam słaby aparat jutro spróbuje przy dziennym świetle-na górnym ramieniu jest cyfra 5 na prawym napis HOB na dolnym ramieniu data28.x.1941 a na lewym ramienu napis KOHO-wszystko po rusku wpadające w bukfy z tyłu zapięcie na szeroką płaską igłe-matriał wygląda na grubą blache miedzianą emaliowaną na biało czerwono czarno-pozdro-parę lat temu dostałem od znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak wspomiałeś odzanak z rosyjskiej strony jest pozbawiona emali- to znaczy ze nie jest to oryginał ? czy emalia wypadła z upływem czasu - a ta druga to ma być wzór jako orygiał? odrazu widać ze obie odznaki pomijając juz kwestie niszczęsliwej emali róznią sie się i to sporo widać to juz na pierszy żut !!!to co dalej ?naprawde nie wiem co o tym myśleć ?rosjanie na swojej stronie przeferują kopie a anglicy oryginały ?-bardzo duza rozbieżność-nie jestem upierdliwy ale chcę dojść-prawdy ale moze to sie okazac niemożlie hehe-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie