Skocz do zawartości

Londyn !


julianni

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny człowiek uciekł z Polski. Masz szczęście i duże szanse na znalezienie pracy, dobrze płatnej i na szcześliwe życie w normalnym świecie.
Teat nie na to forum ale trzeba Cie troche poratować. Wyjeżdzaj z miasta, trzymaj sie z dala od Polaków, szanuj siebie i swój zolądek...i nie przeliczaj na złotówki. :)
No to teraz już możesz odetchnąć spokojnie? Nie? Wiedziałem.
JobCenter olej- nic tam nie znajdziesz. Złóż podanie do prywatnych agencji pośrednictwa. Zalatwią ci robote szybko bo na tobie zarabiaja. Zapewniaj sobie komfort bo w końcu możesz sobie na wszystko pozwolić, tutaj naprawde, relatywnie do zarobków jest bardzo tanio. Ja za dniówke mogę spokojnie kupić 50 litrów paliwa a w kraju... szkoda gadać. A jak cie bedą wyzywać od zmywaków, zrywaczy azbestu (Lokomotywa-pozdrawiam) to powiedz że i tak zarabiasz 4 razy wiecej niz oni na biurkowych posadach szamający saceson.
wiekszość ludzi nie wóci do kraju- ci co nie chcą sie uczyć, nie mają checi i myślą o 15letnim Golfie lub 20letnim Audi nie bedą dla Ciebie konurencja. Skoro już tu jestes to nie ma sie o co martwić...ale zaczęła się emigracja zorganizowana iii...ja meszkam na głębokiej prowincji i nawet tutaj zaczęły docierać całe autokary pełne polaków- z załatwiona już w Polsce praca, mieszkaniami... W wekszości o ludzie bez jakichkolwiek espektyw...po studiach, lub bez peniedzy....smutne to.
A oglądać masz co... zwłasza jeżeli jesteś miłośnikiem historii. Cała Szkocja...War & Peace Show, Beltring, muzea Londynu- Northolt i Imperial War Museum....każda mieścina ocieka historią nawet moja :)- duga co do zniszczeń w czasie wojny.
A jak już sie ustawisz to pomyśl o szprzecie który czeka tylko na Ciebie....broń z certyfikatami za grosze, samochody że łzasiw w oku kreci...ostatnio widziałem Dodge za 2800. Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh!! Przyznaje racje Czerwonemu bratu! Wszystko sie zgadza..tylko..z exploracja i piszczlka to tutaj trudno cos zadzialac.No ale coz.Nie mozna miec wszystkiego.Za to mozna przyjechac na wakacje do polski i bezgranicznie oddawac sie wypoczynkowi czynnemu.Pozdrawiam serdecznie wszystkich GastArbeitrow z Albionu I Zycze sobie i wam bysmy ktoregos dnia mogli spokojnie wrocic do 'Normalnej Polski'..a takze 180 lat zycia w zdrowiu i jackpota w 'Euromillion'..tak samo prawdopodobne jak normalna polska:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Prace znalazlem ale tylko dzieki pomocy znajomych z Polski. Tak sie zlozylo ze znajomy ojca otwieral dwa kolejne sklepy i prace znalazlem tam.
Adresow ze sklepami jeszcze nie sprawdzilem ale zwiedzilam War Imperial Museum.
Wiem ze dluzej niz rok tu nie wytrzymam, tu wszystko jest odwrotnie ;)
POZDRAWIAM i dzieki za rady Panowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
HEJ HEJ Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam mieszkam w St.Albans pod Londynem i chętnie zaoferuje pomoc,mam do wynajęcia 2 pokoje ,2 osobowe .W cenie 40f od osoby za tydzień.Myśle że to dobra cena.Prosze o kontakt Marek +447875561436..Pierwszeństwo mają dziewczyny:-)))
POZDROWIONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie