Skocz do zawartości

Stalingrad 1943"-rekonstrukcja


sWa

Rekomendowane odpowiedzi

Żołnierze!! Mamy najnowsze wiadomości od naszych dzielnych zwiadowców! W rejonie Stalingradu planowana jest konfrontacja pomiędzy Wehrmachtem a niezwycięzona Armia Czerwona. Pośród ruin i zgliszczy na kamieniołomie niejednego czeka śmierć.... Zwaśnione armie spotkaja się na terenie kamieniołomów w Stępinie, w gminie Frysztak w województwie podkarpackim! Siła ich nieznana... Atak planowany jest na 12 lutego godzina 14:00. Jeszcze jest szansa, abyscie dopomogl w pokonaniu wroga...
Dokładny regulamin imprezy dostępny jest na stronie GRH Galicja"(adres w dziale linki")
Po szczegółowe informacje proszę pisać na adres: krzysiek491@tlen.pl lub na prośbę na forum. ZA NARODUUU!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto link do stronki GRH Galicja. Skoro ja mam problemy ze znalezieniem jej w dziale Linki" to co dopiero inni :]

http://www.grhgalicja.miasto.rzeszow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=31

Pozdrowienia od frysztackiego oddziału GRH Galicja czyli MK & Luk94! Do zobaczenia na rekonstrukcji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.R.H. Galicja informuje, że z powodu trudności organizacyjnych za które grupa nie odpowiada, impreza Stalingrad 1943" nie odbędzie się w dniu 12 lutego 2006. Najbliższy termin imprezy nie jest jeszcze znany. G.R.H. Galicja dołoży wszelkich starań aby rekonstrukcja odbyła się jeszcze w lutym 2006. Niebawem powinien być znany nowy termin imprezy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie chyba nie odbędzie :(((

G.R.H. Galicja informuje, że z powodu trudności organizacyjnych za które grupa nie odpowiada, impreza Stalingrad 1943" nie odbędzie się. Regulamin dotyczący rekonstrukcji jak i sama nazwa przestaje obowiązywać.

Szkoda :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że świetnie do tej rekonstrukcji nadawał by się 3 Bastion Grolman. Chłopaki wywodzą sie ze środowiska bunkrowego i są naprawdę niesamowici. Kilku z nich nurkuje z profesjonalnym sprzętem, wspinają się lub zjeżdżają po linach po min. 30 m.itp. Nocleg i ognisko przy -20C to dla nich pestka i chleb codzienny a i strzelają tez całkiem, całkiem... Piszę tylko co zaobserwowałem przez kilka oststnich lat obserwując ich tu i tam... Ale to już muszą się sami zaoferować.
Bestronny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kapitana Klosa..: Skad o nas tak duzo wiesz..?? Laurka hymm nie wiemy czy byc wdziecznymi za taka laurke bo troche przesady lekkiej jest w tym wszystkim nawet nie troche ale sporo. A co do strzelania to strzealmy z dzial i kilku V2 na kazdej imprezie..:))

pozdrawiam
Goral
GRH 3 Bastion Grolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie