Skocz do zawartości

John Smith snajper z Iraku


dect

Rekomendowane odpowiedzi

musze was dziewczynki rozczarowac ,ten filmik nie jest z Iraku nawet nie Afganistanu ,ale z USA -kolesie strzelaja do zwierzyny w jednym ze stanow (12,7 tam jest dopuszczony do polowan)A ze jest opisane jako filmik z Iraku ,no coż ,nie wszystko zloto co sie swieci :D


pzdr p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za literówke w nicku.

A skoro jeszcze raz to ukierunkuje ci odpowiedz. Na śniadanko szyneczka smakuje? Rosołek na niedzielny obiadek też? i to mięsko co na drugie danie było smakuje?
I myślisz ze wołowina z tego rosołku to na takim drzewie rośnie i ją etycznie się z tego drzewa zrywa:)))A szyneczke to pani w mięsnym skąd ma?
Skórzane buciki na zime tez sie przyodziało co by nózki nie zmarzły i moze nawet kurteczke skórzaną mamy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nowotny
zjesz cos z tego ochlapu rozszarpanego przez pocisk .50 ?
Widziales te szczepy latajace w powietrzu?
Wiem o czym pisze bo tradycje mysliwskie nie sa mi obce i wiem z kad sie bierze szyneczka, skora na buciki- ty chyba nie wiesz o czym piszesz.
Podoba Ci sie zabijanie dla zabijania? To musisz skorzystac z uslug specjalisty- bo ja Ci nie pomoge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki szpeczjalista" jak ty z pewnośćią nikomu nie pomoże. Przepraszam, potraktowałem Cie zbyt poważnie, a te jak piszesz szczępy latające w powietrzu" to niemal to samo co w Polsce szczur tego się nie je, a zbić trzeba.I nie pisz tu o swej wiedzy na temat tradycji myśliwskich bo jest taka sama jak wiedza na temat pisowni słowa strzępy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie