Skocz do zawartości

Detektor do namierzania Bullseye


mac3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!

To bardzo fajne kreciki korzystające z elektroniki sprzętu..
Ten http://www.losttreasure.com/mrdetector/pc-249-19-sun-ray-invader-xl-1-target-probe-white39s.aspx
używa wyświetlacza XLT..
Tutaj link do listy wykrywaczy gdzie można to zapodać:

http://www.sunraydetector.com/

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Szukalem i niewiele swiezszego odnalazlem w archiwach. A temat pinpointerow wydaje sie na tyle ciekawy ze i ja zapragnalem taki miec aby sprawdzic z czym to sie je i czy bedzie dla mnie korzystne skoro uzywam ACE250 a on juz ma wbudowany pinpointer. Potestowalem kilka dni temu na pinpointerze kolegi ktory ma cos takiego ale rzadko uzywal. Wydalo mi sie to sensownym pomyslem i zaryzykowalem. Wczoraj czyli w piatek kupilem Bullseye, dzis praktycznie caly dzien go testowalem w lesie i na polach. Mi sie spodobalo, mniej brudze rece i szybciej znajduje drobne fanty, a nawet nie koniecznie drobne bo i rzeczy typu luska tez. W lesnym piasku szybciutko da sie przeorac antenka pinpointera wydobyta kupke piasku i bardzo szybko odnalezc przedmiot poszukiwan, na twardej ziemi z pola tez przyrzadzik okazal sie chyba sporo skuteczniejszy od standardowego machania garsciami ziemi przed cewka a juz zupelnie fajnie szukalo sie w kepach darni na lace. Ja jestem zadowolony, nawet bardzo zadowolony bo nie dosc ze szybko to i dla rak czysciej i nie bebrze sie za dlugo w tlustej brudzacej glebie po orce, nie walcze z poprzerastanymi trawa karpami i nie uszkadzam monetek przy okazji ciecia takiego trawiastego plastra na mniejsze kawalki, szybciej tez zakrywam dolek calym platem darni. Jednego tylko zaluje ze nie kupilem pinpointera Garetta ktory bardzo mi sie spodobal na testach w sklepie. Jak dozbieram troszke pieniazkow to bedzie moj na wiosne :) Bullseye jest lekki, niewielki, dobrze lezy w reku ma tryb dzwiekowy lub wibrator ktory okazal sie nad podziw skuteczny. Jedno co mi sie nie podoba to bardzo silna latareczka ktora powoduje ze po zmroku na polu wygladam jak swietlik :)
Dla tych co sie wachaja - moje doswiadczenia wykazaly spora przydatnosc dla mnie owego krecika, poszukiwanie malenkiej boratynki to byl moment :) Druciki aluminiowe to tez tylko momencik i juz mozna isc dalej. Wygoda, czystosc i szybkosc to jest to co mi dal pinpointer, wygodnie sie miesci w napiersnej kieszeni kurtki, ale teraz bede szukal dla niego jakiegos sprytnego pokrowczyka, albo sam takowy sobie zmajstruje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie