Skocz do zawartości
  • 0

z jakiego to samolotu?


bruner0

Pytanie

witam,wyszło mi w jednym miejscu dosc duzo cząstem poszycia ,i wiekszych blach tez:)
do zdjecia przywlokłem tylko charakterystyczne czesci,od jakiegos filtra???łuska była kawałek obok,i łaczenie węża hydraulicznego ma syg.NW25A na mocowaniu filtra strzałki kierunkowe-z nr.1 i 2. moze ktos ,coś???pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wyszło mi w jednym miejscu dosc duzo cząstem poszycia ,i wiekszych blach tez:)
do zdjecia przywlokłem tylko charakterystyczne czesci,od jakiegos filtra???łuska była kawałek obok,i łaczenie węża hydraulicznego ma syg.NW25A na mocowaniu filtra strzałki kierunkowe-z nr.1 i 2. moze ktos ,coś???pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! na tej części z lewej (śrubunku zwężem) jest tylkoNW25A być może było coś więcej,ale aluminium się utleniło.znajomymi mówił że łuska jest być może od ME109 czy jakoś tak,na oko kal.18-20mm nie mierzyłem,dzęki za odzew,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werning bagienko podobne tylko na moim rośnie już las:)wracając do tematu sygnatury na moim śrubunku(?)są identyko jeśli chodzi o wykonanie tylko inny napis.od tubylczej ludności wiem że był to niemiaszek na 100%,który się rozbił podczas popisów,chyba sie mu w głowie zkręciło:)w czasie zimy ludziska obcieły to co wystawało na powierzchnie.pozd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie