Parti78 Posted January 4, 2006 Author Posted January 4, 2006 Witam! poszukuję informacji o amunicji przeciwlotniczej 20 mm III Rzeszy. Bedę wdzięczny za wszelkie informacje, strony, zdjęcia... Pozdrawiam i zycze szczęśliwego Nowego Roku! Piotr.
Domino(*) Posted January 4, 2006 Posted January 4, 2006 Proszę bardzo:http://www.missing-lynx.com/library/german/flak2_dmourtizsen.html
Parti78 Posted January 4, 2006 Author Posted January 4, 2006 dzięki takich łusek całych, rozsadzonych, pocharatanych mam około 150 sztuk masakra... Pozdrawiam
Parti78 Posted February 8, 2006 Author Posted February 8, 2006 mosiężnych! Stalowych i stalowo-miedziowanych nie biorę bo są w kiepskim stanie(poza całymi miedziowanymi z 1940 i dwoma znosnymi z 1924 stalowymi). pozdrawiam
maxikasek Posted February 8, 2006 Posted February 8, 2006 http://www.histavia21.net/amaviapag/2CMDIVERS001.htm
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.