miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Witam.Organizujeme z Harym wypadzik w bardzo ciekawe miejsce.Jest to ostatni wypad w starym roku.Zachęcam was,do wzięcia udziału w tych Sylwestrowych poszukiwaniach.Zapewniam,że na bal zdążymy wrócić.A nawet zostanie czasu na przygotowanie się.Będzie miło i wesoło,po kielichu walnie ten,kto będzie mógł.Więcej info.na priv. Pozdrawiam Miro.
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 wyjazd sobota 8.00.Zabierajcie chleb i kiełbaski.jak narazie jedzie:Hary.Cooper.Generał.Kanton?Miro.Dawać,kto jeszcze ???
CooperM Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Troche z buta trza będzie bo do lasku nie dojedzie nawet mój czołg (śnieg po pachy) Wozy zostaną we wsi? Jak z transportem ja mam 3 wolne miejsca (więcej to już szyby parują) :-))
Hary DZ Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Tu się podpinajcie, 1. Miro 2. general 3. Hary 4. Cooper (?) trzeba jeszcze pamiętać o Antku, on schodzi rano w sobotę z tyry. Antek daj znaka, co i jaka.
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Jeśli będzie więcej osób,będą musieli doginać własnym czołgiem.Marcin.Pierwszego zabrałbyś po drodze Harego.Zrobimy ściepe na ciecz.Do auta i do naszych ryjów...
KANTON1 Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Jeszcze się nie mogę określić.Ale jak juz pozbieracie wszystkie śmieci to wpadnę po fanty he he.pozdrawiamAK
CooperM Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Co do cieczy to się dogadamy! Prześlijce mi adresy gdzie kogo załadować.
Hary DZ Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Antoś coś czuję, że będzie jak z wigilią. Pojedziesz.
k-szela Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Ja nie dam rady sobota-robota:((( Pzdr. Życzę Udanych Łowów i Szczęśliwego nowego Roku Pzdr. Krzychu
Wraith Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Ja niestety zaczynam się już pakować... :-((( W każdym razie udanych trafień i dokładam się do życzeń Szczęśliwego Nowego:-)))
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Dzięki krzychu i Wojtas.Ja wam też życzę szęśliwego Nowego Roku pozdr.Miro
CooperM Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 Chłopaki weźcie ze sobą sanki to se kulig zrobimy.
KANTON1 Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 jaka szkoda że nie będziecie znali nowej miejscówki jak szkoda he hepozdrawiamAKnajlepszego co byście po 100 lat żyli a po smierci w niebie byli
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Zmieniły się plany...Wyjazd o 7.00-14.00
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 jest już pełna obsada do pierwszego czołgu.Przyjedz po mnie,pojedziemy po reszte.
KANTON1 Posted December 28, 2005 Posted December 28, 2005 a będzie drugi tankpozdrawiamAKpswg moich informacji wtarowo tanka nie budiet
miro5671 Posted December 28, 2005 Author Posted December 28, 2005 Antek.U ciebie jsteśmy o 7.15 i w drogę.
general1006 Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 to kogo czołgiem jedziemy ? Marcin moj adres znasz tak samo jak miro. Więc czekam zwarty i gotowy na Sylwestrowe łowy.
KudłatyHD Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Możliwe że bedę u Was rano kto mnie odbierze z dworca???
miro5671 Posted December 29, 2005 Author Posted December 29, 2005 Najpierw przyjedz kanalio....A potem pomyślimy.
CooperM Posted December 30, 2005 Posted December 30, 2005 Z uwagi na pogode uważam że powinniśmy przenieść impreze na lotnisko. Jest gdzie się schować przed śniegiem a i z dojazdem nie ma problemu. Miro mam wziąść piłe. W changarze zrobimy ognicho!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.