maciej Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 Witam.Proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu.
werning Posted January 1, 2006 Posted January 1, 2006 Ta na fotkach ma napis na blaszce H. Hornig -zum andenken 1897"
maciej Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 Witam.Proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu.
Lokomotywa Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 pochewka na osełke dla kosiarzy - kiedyś koszono łąki aby mieć siano dla bydła ,robiono to kosami recznie i kosy co pewoien czas trzeba było ostrzyć osełką ktorą każdy kosiarz miał w takiej pochewce-wiek - prawdopodobnie pózne lata 60-te
kucek Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 Ja dodam że do tej pochewki wlewano wodę i osełka się moczyła.pzdr
Question
maciej
Witam.
Proszę o pomoc w identyfikacji przedmiotu.
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.