Jump to content
  • 0

Co to takiego


maciej

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

Posted
pochewka na osełke dla kosiarzy - kiedyś koszono łąki aby mieć siano dla bydła ,robiono to kosami recznie i kosy co pewoien czas trzeba było ostrzyć osełką ktorą każdy kosiarz miał w takiej pochewce-wiek - prawdopodobnie pózne lata 60-te

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information