dre Posted December 25, 2005 Author Posted December 25, 2005 Bardzo bym prosił o wszelkie zdjęcia samolotów z okresu II wojny- jak w temacie DZIĘKI
Grendel Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 W watku:http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=248578sa zdjecia rumunskich RWD-13, Karasi i P-11, ktore tam zamiescilem.PozdrowieniaGrendel
dre Posted December 26, 2005 Author Posted December 26, 2005 Grendel DZIĘKI Jak ktoś jeszcze jakieś zdjęcia ma wrzucać
hardy Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 A swoją drogą IAR-y to chyba nie były złe myśliwce, z iszakami sobie radziły:)
bodziu000000 Posted December 29, 2005 Posted December 29, 2005 Parę zdjęć naszych pezetelek w barwach rumuńskich. Zdjęcia z cyklu artykułów jakie ukazywały się w Skrzydlatej Polsce.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.