woyta Posted December 23, 2005 Author Posted December 23, 2005 Nasi tu byli!" Zgodnie ze słowami kultowego już filmu pozwalam sobie założyć ten wątek i myślę, że Admin nie wywali go do towarzyskich. Na świąteczny czas. Gdy objedzeni siądziecie przed kompem każdy chętnie spojrzy na kawałek polskiej" historii. Zamieszczam zdjątka polskich śladów jakie pozostawili nasi... na obczyźnie. Może ktoś coś dorzuci od siebie z netu lub własnych podróży. Ciekawe czy po naszych czasach pozostanie tyle fantów w muzeach.Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt wszystkim forumowiczom i ich bliskim życzy woyta
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.