Jump to content

Nasi tu byli...


woyta

Recommended Posts

Posted

Nasi tu byli!" Zgodnie ze słowami kultowego już filmu pozwalam sobie założyć ten wątek i myślę, że Admin nie wywali go do towarzyskich. Na świąteczny czas. Gdy objedzeni siądziecie przed kompem każdy chętnie spojrzy na kawałek polskiej" historii. Zamieszczam zdjątka polskich śladów jakie pozostawili nasi... na obczyźnie. Może ktoś coś dorzuci od siebie z netu lub własnych podróży. Ciekawe czy po naszych czasach pozostanie tyle fantów w muzeach.

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt wszystkim forumowiczom i ich bliskim

życzy woyta

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information