Skocz do zawartości
  • 0

Wycior armatni ?.


amsel44

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz (idiota) mam "ten czolg PT-91 ,jesli ty myslisz ze to wycior to zgoda ,ale gosc ma ten kolek " od wojny ,wiec jesli trop jest dobry to mamy wycior z armaty . pytanie z jakiej ? i jeszcze jedno , to ma 2metry wiec jest to jeden z elementow do ktorego dokreca sie nastepny lub nastepne lub jest tam wkrecany tylko wycior .jest to istotne bo jesli np tam dokrecamy tylko wycior to armata" ma ok 2m!!!. automatycznie wiec odpada czolg zlat 80-90. zreszta podkreslam czlowiek twierdzi ze to jest 2 wojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie twierdze, że to wycior od 'twardego', wręcz przeciwnie [do pt-91 wycior składa się z el. dł. ok. 1m (mieści się w skrzyni)], tylko to iż identycznym (chodzi o końcówkę i zasadę budowy) miałem przyjemność pracować :)
Jak najbardziej może to mieć ponad 60 lat. Niekoniecznie radzieckie. (oni kopiowali wszystko, co im pasowało)
A jeżeli chodzi o długość... czy jeżeli lufa działa miałoby 8m dł. to wycior też miałby tyle mieć? ;) Dalsze elementy, to już rury gwintowane z obu stron.
Czy Twój ma jakieś bicia?
pozdro

-------------------------------------------
na foto moje wyczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem cie Janusz (idiota),zalozylem po twoim stwierdzeniu ze to jednak jest wycior . przyznam myslalem ze dawca" wymysla . z oznakowaniem klopot ,bo te metalowe elementy sa mocno skorodowane .jednak oczyszcze je i zobaczymy.reasumujac to wycior , ale pozostaje otwarte pytanie - kaliber i rodzaj armatki .dodam ze kolek" jest Dzewniany" . praktycznie w calej wiosce sa nadal widoczne okopy pod dziala (bateria) . pozdrawiam amsel44.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie