Skocz do zawartości

Odkrywcy ?


sadyk

Rekomendowane odpowiedzi

w gorach sowich takich miejsc sa dziesiatki. efekt takiego dzialania rodzi wrogosc sluzb lesnych, jak i zwyklych ludzi. niestety, pomimo wielu uwag, apeli, postow i Bog jeden wie czego jeszcze o zakopywaniu, sprzataniu itp. czesto napotykamy na takie miejsca.

patrzac na takie miejsca popieram wlepianie mandatow, rekwirowanie wykrywek i wszelkie inne dzialania odpowiednich slub.

pozdrawiam

kruku
www.poszukiwania.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości który rejon we Wrocławiu??

niestety to popularny widok ostatnio z kumplem zakopywaliśmy metrowy dołek , bo komuś chciało się wykopać zardzewiałe taśmy do amunicji samolotowej , wybrać kilka sztuk i reszte zostawić , i to pół metra od drobi i z kilometr od leśniczówki!!! I też niestety pod Wrocławiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie tylko problem z Wrocławia ale z całej Polski, aż żal patrzeć jedni zostawiaja doły inni smieci wywożą do lasu :(, i mają głęboko to co tu piszemy, chba nie da sie tego zmienić .Pozdrowienia dla tych co po sobie zakopują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio czesząc pole i ładnie zakopując dołki, poleciałem z kumplem na 20 złotych za dziury po innych kopaczach" które zostawiali wcześniej po sobie. K....! I z tego co czytam na forum, co poniektórzy twierdzą, że na polach dziur zakopywać nie trzeba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopel masz racje. w wielu przypadkach nie chodzi o poszukiwaczy tylko idiotow, ktorzy wywoza smieci do lasu zakopuja (lub nie). kawalki popekanej porcelany wcale nie musi oznaczac dzialalnosci naszych kolegow.
ale o zakopywaniu dolkow mowic trzeba.

pozdr
robert_kudelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Panowie tak postępując zdradzacie innym swoje miejsca poszukiwań. Zapominacie ile nieraz czasu trzeba poświęcić aby znaleźć miejsce gdzie fanty się sypią obficie. W dzisiejszych czasach wystarczy zrobić dołek a po kilku dniach zastaniecie krajobraz księżycowy. W przypadku Nas (kretów) strata nie powetowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie takie pozostałości po pseudo odkrywcach" zdarzają się coraz częściej. Jestem z Mazur i ostatnio zauważyłem takie miejsca na szlaku przemarszu wojsk Samsonowa w okolicy jednego z dawnych poligonów (celowo nie podaję dokładnej lokalizacji by nie wabić innych takich odkrywców"). To co tam zobaczyłem dosłownie mnie przeraziło. Ogromne dziury w ziemi, porozrzucane resztki kości zwierząt (chyba konia?), pozostałości po uprzęży i mnóstwo śmieci(puszki, papiery itp.). Słyszałem, że w sierpniu działała tam jakaś z wykrywkami z Braniewa, ale nie jestem pewien. Takich „odkrywców” powinno się eliminować z naszego środowiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie