Skocz do zawartości

Sprzet dla poczatkujacego


PzKpfw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , i pytam szanownych fachowcow od dziedzin poszukiwania tzw .piszczalka "... Nie mam absolutnie
zadnego doswiadczenia na temat poszukiwan tego typu urzadzeniami , malo tego gdybym nawet dzis cos kupil nie wiem jak rozroznic w sygnale ze cokolwiek znalazlem ...
Co do znalezisk , to mam na swoim koncie wielokrotnie znalezione przedmioty z II w Sw ale tylko za pomoca
przyblizonych lokacji bezposrednich swiadkow i wlasnej saperki . W te wakacje wybieram sie na Mazury , gzdie
wiadomo ze jest jeszcze wiele miejsc z zelazem w ziemi .
Chcialbym , dowiedziec sie jaki instrument , najlepiej nadawalby sie do wakacyjnych poszukiwan , zaznaczam ze nie
zamierzam znalesc monety czy luski od karabinu z glebokosci 3m ani pominac czolgu z pod 30 cm warstwy ziemi. Slyszalem o urzadzeniu o nazwie Cyklop ...
gdzie to mozna kupic ? i za ile ? poza tym chetnie dowiem sie o sredniej klasy urzadzeniach zachodnich ...gdzie znajde jakies wiadomosci / cenniki ?

Pozdrowienia
PzKpfw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przegladnij uwaznie to forum (wyszukiwarka) - znajdziesz tutaj wiele (subiektywnych) ocen wykrywaczy a takze namiary na producentow.

Poza tym polecam strone Dark'a (chociaz iostatnio cos nie aktualizowana) a tam odpowiedni dzial: http://free.polbox.pl/d/dark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Poza roznoszeniem kaganka oświaty w zakresie Prawo dla poszukiwaczy w weekend" po raz kolejny sygnalizuję problem.

1)Na rynku jest przynajmniej kilkadziesiąt typów wykrywaczy w tym kilkanascie krajowych,Kilka przedstawicielstw zachodnich firm , jak sie poprosi to przyślą ofertę . konstruktorzy za to zwęszyli rynek i prawie kazdy kleci wykrywacz.Wystarczy reklama w Odkrywcy" i ludzie kupią. A rzetelnych recenzji z testami tyle co kot napłakał.

Dlatego apel dawajcie wiecej testów a problemy ze sprzętem się będą powoli same rozwiązywać.

2.) Sprawa protestów w sprawie krzywdzących ocen sprzętu.Tu czegoś też nie rozumiem.

jeżeli czasopismo komputerowe sygnalizuje,że dana płyta / karta źle funkcjonuje to :
1) spada sprzedaż tego wyrobu,
2) producent poprawia produkt,lub wycofuje ze sprzedązy iewypał",i robi wszystko by odzyskać zaufanie klientów.

Jezeli ukazuje sie recenzja/test wykrywacza i jest chociaż w części krzywdząca dla produktu to :

1)Protestuje się, straszy opdpowiedzialnościa cywilną,
tudzież obiecuje ,że nigdy więcej nie da się sprzetu do testów ,
2) dyskredytuje się sprzet innych producentów.
3) wmawia się ,ze poszukiwacz nie czyta instrukcji lub nie ma pojecia o korzystaniu z wykrywacza.
4) w dalszym ciągu sprzedaje sie wykrywacz bo ludzie i tak kupią.

Teraz wybierzcie który warian wydarzeń nalezy uznac za normalny.

P.S Na zakończenie wiem co to jest odpowiedzialność cywilna , prawo o nieuczciwej konkurencji i ustawa o ochronie konsumentów więc niech nikt mi nie pisze ,że prawo jest złe lub nie rozumiem problemu bo jest on bardzie skomplikowany niż mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd poprzedniego postu.
Własnie dlatego potrzebne są rzetelne recenzje sprzętu by poszukiwacz mógł dobrać sprzęt tak po kątem zamożności jak i przedmiotu poszukiwań i boję się, że sama informacja ,że wykrywacz ma być zachodni z dyskryminacją moze nie wystarczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie