Skocz do zawartości

Wykrywacz na rower


snake242

Rekomendowane odpowiedzi

No jakie to proste! :)
Zabijam pytaniami a poprzysięgłem kiedyś że nikogo nie zabiję.:)

Przejżałem kilka stron producentów sprzętu wykrywającego i wiecie co jest najciekawsze? Jakoś mało tam piszą o tym czy się składa dany wykrywacz czy tez się nie składa.Zauważyłem że jakoś skupiają się tam głównie na bajerach.Ja rozumiem że bardzo ważny jest kolor i waga i czy połyka on baterie lub czy je po prostu wypija.Ale jakoś o takim czymś jak możność złożenia sprzętu to jakoś mało piszą.Dlatego postanowiłem się zwrucić z zapytaniem do urzytkowników a nie producentów.Możecie przystąpić do konkretów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze wykrywacza radzę kierowac się ważniejszymi cechami, np. właśnie zasilaniem, dyskryminacją, zasadą działania, jakością wykonania, bo ze składaniem zawsze sobie poradzisz. Jeśli fabrycznie będzie za duży, to będziesz mógł pomyślec o własnych udoskonaleniach.
Jeśli natomiast wybierzesz wykrywacz, który się idealnie składa, ale dyskryma jest słaba, to tu już raczej nie wprowadzisz udoskonaleń :).

Ale ze swojej strony odpowiem na Twoje pytanie również konkretnie:
Tesoro Eldorado (i inne Tesoro pewnie też) składa się ładnie i mieści się w niedużym plecaku. Smętek podobnie. Minelab Sovereign Elite nawet po złożeniu jest duży.
Oczywiście jeszcze wszystko zależy od rozmiaru sondy.

Pozdrawiam,
RG42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej wpadłem na pomysł wypraw na rowerze. Garret 250 plus saperka pakują się idealnie do torby i nie przeszkadzają w trakcie jazdy. Jednak wystąpił inny problem.Gdy penetrowałem piękny las....... wcięło mi rower. 15 km pieszo powrót do domu:((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przypiąłem do drzewa w dole po ziemiance w gęstych krzaczorach i ostał mi się jeno przecięty łancuch z kłódką, w lesie ani żywego ducha, do wsi 3 km. Nic, widocznie ktoś przyfilował bo rower był niezły.
pozdrowienia
senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz drobizagów to tesoro może być dobry na wyprawy rowerowe... np taki silver jest lekki i spoko mieści się z saperką w plecaku 30 l. Troche gorzej z upchaniem go do wojskowej kostki bo trochę rurki wystają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkrety.Przystępuję do sprawdzania cen sprzętu przez was proponowanego.

HU13ERT miałeś pecha chłopie z tym rowerem.Musiałeś być śledzony to nie ulega wątpliwości tylko zastanawia mnie jedno : Ten złodziej to niezłe ziółko musiał być bo tak chodzić cały dzień ze sprzętem do przecinania łańcuchów po lesie??Albo dużo rowerzystów tam musi przyjeżdża i to takie kogoś źródło utrzymania.

maxim026 pisałem BŁONIE,HELENÓW i to napewno nie w tym temacie i jest to w rejonach Warszawy. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie