Jump to content

Wykrywka do monet...


vircomp

Recommended Posts

Chciałbym kupić albo zrobić coś optymalnego do monet. Jestem amatorem i niewiem czy bieganie po lesie będzie mi się podobało i czy po 2-3 wypadach nie wstawie w kąt wykrywki, dlatego chciałbym na początek jak najtańszy sprzęt, ale jednocześnie optymalny. Znalazlem schemat w Elektronice Praktycznej 07/2001, ale po parametrach technicznych tego urządzenia wydaje mi się że to żadna rewelacja.
Proszę więc o radę doświadczonych odkrywców, czy lepiej kupić sprzęt czy może zmajstrować coś samemu (i tutaj prosiłbym o jakiś nowocześniejszy schemat sprzętu niż ten z EP)

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu też szukałem czegoś do monet i innej drobnicy.Nastawiłem się na ACE 150 i pojechałem do sklepu znanego wszystkim warszawskim poszukiwaczom.A tam miły koleś z za lady powiedział żebym zamiast ACE 150 kupił TRACKERA.Zasięg minimalnie gorszy ale dyskryminacja lepsza.I tak zdecydowałem się na TRACKERA IV(tańszy od ACE 150 o 50pln),chodzę z nim już kilka miesięcy,kopię monetki i nie narzekam.Oto moja historia,może ci pomoże.
Link to comment
Share on other sites

witam
Traker Iv rewelacja wyjołem nim w czsie roku około 1500 monet kopiemy na 2 takie sprzęty na akmulatorkach,
problemy czasami podczas duzych upałów ucieka sygnał
zasięg do 30cm duzy mel.............
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information