Skocz do zawartości

Wykrywka do monet...


vircomp

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić albo zrobić coś optymalnego do monet. Jestem amatorem i niewiem czy bieganie po lesie będzie mi się podobało i czy po 2-3 wypadach nie wstawie w kąt wykrywki, dlatego chciałbym na początek jak najtańszy sprzęt, ale jednocześnie optymalny. Znalazlem schemat w Elektronice Praktycznej 07/2001, ale po parametrach technicznych tego urządzenia wydaje mi się że to żadna rewelacja.
Proszę więc o radę doświadczonych odkrywców, czy lepiej kupić sprzęt czy może zmajstrować coś samemu (i tutaj prosiłbym o jakiś nowocześniejszy schemat sprzętu niż ten z EP)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu też szukałem czegoś do monet i innej drobnicy.Nastawiłem się na ACE 150 i pojechałem do sklepu znanego wszystkim warszawskim poszukiwaczom.A tam miły koleś z za lady powiedział żebym zamiast ACE 150 kupił TRACKERA.Zasięg minimalnie gorszy ale dyskryminacja lepsza.I tak zdecydowałem się na TRACKERA IV(tańszy od ACE 150 o 50pln),chodzę z nim już kilka miesięcy,kopię monetki i nie narzekam.Oto moja historia,może ci pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie