Jump to content

15 SS Lettland cd.


Recommended Posts

Oprócz tego jeszcze z 40 moniaków, 2 medaliki na szyję, kupę guzików do celt i mundurowych i troche rzeczy osobistych. Coś jednak po sobie zostawili Łotysze u nas. Pozdrowienia dla Monsuna, Sapera, Vouka i Olexego, którzy jako piersi trafili w naszym rejonie ziemianki 15 SS a odkryte przez siebie fanty tak wspaniale nam wcześniej zaprezentowali na forum!
sloma
Link to comment
Share on other sites

Witaj Słoma,
pięknie wyszły Ci te klamerki po czyszczeniu. Z resztą .. już wtedy w nocy widać było, że są ładne:) Oj kotłowali się Łotysze w naszym Kotle ..hehehe i prezenciki dla nas też zostawili ładne. W ten weekend musimy powtórzyć poszukiwanie prezentów.

Pozdrawiam
Monsun
Link to comment
Share on other sites

Witaj,
nie tylko portki, ale też czapeczki i mundurki :)
A swoją drogą ... Boruta, czy Ty czasem nie jestes tez w posiadaniu dwóch nieśmiertelników łotewskich? Jeśli dobrze pamiętam, to czy były one podniesione na Wale Pom.?

Pozdrawiam
Monsun

P.S.Moja czaszeczka łotewska SS jest parę postów niżej. Team: Ostatnio znalezione... Trochę żałuję ładnego pióropusza mosiężnego z łotewskiej czapki, był cały w farbie i dałem się skusić na klamerkę RAD'u alu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I tu ciekawostka-odważnik 20g tym razem nie niemiecki a łotewski. Widoczna punca z pióropuszem jak na guziku w poprzednim zdjęciu.
Oprócz tego jak zwykle monetki-ponad 60szt. fenigów i renten fenigów, jedna 50 centimes i 5gr polskie międzywojenne.Takie ciekawostki ;)
Może kolega Brivibaj będzie mógł coś powiedzieć o tej czaszeczce?Pozdrawiam
sloma

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information