Jump to content

ludzie


Guest Bocian.

Recommended Posts

Proponuję robić testy na inteligencję (lub jakieś inne) i wymóg posiadania stopnia naukowego lub rekomendacje z grup poszukiwawczych przed zarejestrowaniem uzytkownika i rozdzielic forum na dwie czesci- dla zarejestrowanych i resztę. Potem należałoby wprowadzić opłaty za możliwość przeglądania forum.

Dzieki temu administrator będzie miał mniej pracy (albo w ogóle).
;-)

Podpis: X X X
Link to comment
Share on other sites

Panowie - spokojnie. Dajecie się podpuszczać. Przecież ten wątek nie został założony przez zalogowanego Bociana tylko przez Bocian. (kropka za nikiem). Bocian jaki jest taki jest ale takich głupot nie pisze, a ten wątek wyleci jak tylko Bocian (prawdziwy) go zobaczy.
Link to comment
Share on other sites

Powinno zostawić się ten wątek niech będzie dwuch pilnujących jestem za czasami bocian przesadza a co dwie głowy to nie jedna.
Link to comment
Share on other sites

No cóż, prawdziwy Bocian się pojawił i się zdziwił. Komuś się nudzi albo mnie nie lubi. Jego wola. Osobiście nigdy nie dodaje postów jako niezalogowany. A w ten sposób to można do każdego loginu dodać kropkę, myślnik, inne znaki i podszyć" się pod inną osobę.

Do tego zrobił to osobnik którego ścigam i kasuję od pewnego czasu za bluzganie na forum. Jest na tyle głupi że nadaje to z SDI. :) z Białegostoku. Jak uzbiera się dosyc materiału to wyślemy to do jego abuse.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information