Jump to content

Różan 1944/45


Tominew

Recommended Posts

Witam Wszystkich!!! Od dłuższego czasu interesuję się przyczółkiem pod Różanem. Ale chciałbym wiedzieć jakie tam walczyły jednostki niemieckie i Radzieckie, chodzi mi szczególnie o wykaz Dywizji. Może Dunkan coś na ten temat wie?
Link to comment
Share on other sites

Witam,
W ksiazce Front schodni a powstanie warszawskie" Sawickiego sa wszystkie interesujace Cie wykazy, mam knige pozyczyc Ci moge a jak bedziesz wybieral sie pod Rozan daj znac chetnie pojade:)
Pozdrawiam
Piorek
Link to comment
Share on other sites

Tak Forteca, zbierzemy bande chlopa z lopatami i pojedziemy skopac jakis kolejny cmentarzyk" oraz wykopiemy tunele w fortecznych walach dla zabawy, czego piszesz takie bzdury? Malo klotni na forum? Czepiaj sie tych co wiesz ze tak robia a nie dostajesz wysypki na haslo Roznan.
Pozdrawiam
Piorek
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że może zbyt osobiście, ale mnie trafiło po ostatniej wizji lokalnej" - dziura na dziurze, szczególnie na pozycjach wysuniętych i stanowiskach artylerii, a fanty z jednego rozkopanego cmentarza były jakiś czas temu na allegro... Trafia mnie również dlatego, że Różan to jedno z niewielu miejsc, gdzie ktoś coś chce zrobić, urządzić muzeum, udostępnić, etc.

pozdrawiam również
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information