Jump to content

Różan 1944/45

Tominew

Recommended Posts

Witam Wszystkich!!! Od dłuższego czasu interesuję się przyczółkiem pod Różanem. Ale chciałbym wiedzieć jakie tam walczyły jednostki niemieckie i Radzieckie, chodzi mi szczególnie o wykaz Dywizji. Może Dunkan coś na ten temat wie?

Witam,
W ksiazce Front schodni a powstanie warszawskie" Sawickiego sa wszystkie interesujace Cie wykazy, mam knige pozyczyc Ci moge a jak bedziesz wybieral sie pod Rozan daj znac chetnie pojade:)
Pozdrawiam
Piorek

Tak Forteca, zbierzemy bande chlopa z lopatami i pojedziemy skopac jakis kolejny cmentarzyk" oraz wykopiemy tunele w fortecznych walach dla zabawy, czego piszesz takie bzdury? Malo klotni na forum? Czepiaj sie tych co wiesz ze tak robia a nie dostajesz wysypki na haslo Roznan.
Pozdrawiam
Piorek

Przepraszam że może zbyt osobiście, ale mnie trafiło po ostatniej wizji lokalnej" - dziura na dziurze, szczególnie na pozycjach wysuniętych i stanowiskach artylerii, a fanty z jednego rozkopanego cmentarza były jakiś czas temu na allegro... Trafia mnie również dlatego, że Różan to jedno z niewielu miejsc, gdzie ktoś coś chce zrobić, urządzić muzeum, udostępnić, etc.

pozdrawiam również

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information