Jump to content

Hitlers Hitparade > Świetny film! Pośpiech wskazany!


zelig

Recommended Posts

Plik bittorrentowy, także lepiej się streszczać... http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5107327

Film perfekcyjny. Pozbawiona komentarza mozaika fragm. filmów z okresu 3. Rzeszy (kino, dokument, animacja, prywatne), w której jedynym tłem dźwiękowym są hity muzyczne z tamtych lat. Supersłodka muzyczka - nie do końca słodkie zdjęcia. Całość jest tak sugestywnie zbudowana, że wrażenie jest kolosalne. Wg. mnie jeden z najlepszych pomysłów dokumentalnych ostatnich lat.
Prod. zeszłoroczna ZDF i Arte.

Tutaj z kolei link o filmie plus kadry (1wszy link góra-lewo) - http://www.deutsche-moderne.de/
Link to comment
Share on other sites

Piekne dzięki za linka i właśnie o takowych więcej proszę a szczególenie z filmami naszych przyjaciół ze wschodu ;) Cyrylica mi nie znana więc i po tych ich torrentach cięzkawo mi idzie :|. jeszcze raz dzięki jest już 94% !! :D
Link to comment
Share on other sites

Dziękując za podziękowania... to jeśli chodzi o torrenty :) na dokładkę masz ponad 900 Mega oryg. Wochenschałów w filmie o udziale Pribałtików w wojnie - Baltic tragedy":
http://mininova.org/tor/25563 lub http://mininova.org/tor/32518 lub http://thepiratebay.org/details.php?id=3320971 (o filmie: http://ihffilm.com/23.html )
Świetna rzecz, a temat niby bliski a jednak dość egzotyczny...

Tutaj masz powalający film, na którego podstawie był kiedyś zrobione na forum kłizy - Der deutsche Scharfschütze": http://mininova.org/tor/33043 lub http://thepiratebay.org/details.php?id=3320971 (o filmie: http://ihffilm.com/379.html )

Tutaj masz efekt wpisania w wyszukiwarkę mininovy słowa wochenschau": http://mininova.org/search/?search=wochenschau - to są bardzo ciekawe i b. dobre jakościowo kroniki z pierwszych lat wojny. Lepiej je wypożyczyć stąd niż z leniwego osiołka.

Hitlers Hitparade" jest też listowany przez w/wym he Pirate bay" - moim zdaniem najlepszy obecnie tracker bittorrentowy (w dodatku od wczoraj po polsku!)

Co do ruskich klimatów to ja b. często ujarzmiam cyrylicę korzystając z tego translatora rus - ang: http://www.online-translator.com/text.asp?lang=en

psst! TYLKO nikomu nie powtarzaj tego co tu widziałeś! Po przeczytaniu natychmiast wyłącz komputer z gniazdka! Ty i Twój prąd możecie być na podłuchu!
Link to comment
Share on other sites

ohh !! jeszcze piekniejszy post :D:D Kolego Zeligu pije dziś twoje zdrowie. A tajemnicy dochowam !! nawet rozważam wyrzucenie kompa po przeczytaniu ww postu. Dokładnie !! turbo mocne dzięki !! ;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information