Skocz do zawartości

Do administratora lub moderatora - uprzejmie zapytuję, co się stało z moim wątkiem pt. �rutalna rewitalizacja"?


drozd

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Adminie i mi się nie podoba, że niektóre wątki ikną" tak nagle, jak się pojawiają (i bynajmniej nie chodzi mi o moje).

Dlaczego się tak dzieje? Czy przez takie działanie nie jest podważane zaufanie do NASZEJ redakcji???

Uważam, że każde usunięcie wątku powinno być jakoś uzasadnione. Można by nawet zrobić na forum taki specjalny śmietnik", do którego trafiały by tytuły, które nie są wygodne albo których ze względu na treść nie da się utrzymać. Można by z nich nawt usuwać treści drogi Adminie, ale wstaw w to miejsce powód ich usunięcia.

Z nieustającym (jeszcze) poważaniem - Piryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-23 teraz już wiem, że tam jest ten śmietnik:-)
Ale dlaczego, jakby patrzeć poczytny temat, zrzucono do hadesu"? Przecież na głównym jest wiele innych tematów, które powinny tam trafić a nie trafiają? Czy są jakieś kryteria selekcji tematów? Potrafi mi ktoś to wyjaśnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazanie. Jako autorowi wątku, trudno mi go odnaleźć na forum, którego nigdy nie odwiedzam. Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie, dlaczego tam się znalazł, bo nie wydaje mi się, żeby zagadnienie przebudowy fortu było owarzyskie", ale jeśli już zapadła taka - uzasadniona jakimiś względami - decyzja to chciałbym też się o tym jakoś dowiedzieć, a nie przeszukiwać wszystkie fora, zgadując, gdzie się podział mój wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Prawdę mówiąc to również nie rozumiem tej zsyłki" co ma wspólnego troska kol.drozda" o ratowanie jedynego w swoim rodzaju zabytku militarnego z pogawędkami na różne wesołe tudzież barowe tematy? Temat jak najbardziej nadaje się pierwszą stronę" i to jeszcze tłustym drukiem!
Czyżby ta postawa kogoś drażniła? - nie wierzę!
Lekko zatroskany- lokfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja nie jestem administratorem/moderatorem. ale już kilka razy były podobne sprawy dlatego przyzwyczaiłem się do tego że coś co zniknie to pojawi się gdzie indziej. nie znam kryteriów jakimi kierują się a/m kierując wątki do poszczególnych działów. ten wątek równie dobrze mógłby być np. w: nasze odkrycia, miejsca warte odwiedzenia a nawet w konserwacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem jasnych zasad!
Niech wątki sobie schodzą wedle woli tu panujących, ale zanim odejdą w ieprzebraną" czeluść innych tematów, to może naprawdę warto je przenieść do jakiegoś nowego forum przejściowego, z krótkim uzasadnieniem?

W takim przypadku, jak jakiś temat zejdzie", to każdy będzie wiedział, gdzie go szukać. Może wtedy uda się uniknąć marudzenia, narzekania i może wtedy da się pokochać a/m całym sercem i prawdziwą miłością...

;-)

pozdrawka - piryt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum towarzyskie nie jest śmietnikiem i jest tak samo odwiedzane jak inne tematyczne
przeniesienie wątku naprawdę nie jest łatwe i prosił bym o zastanowienie się czego i jakich watków naprawdę oczekujecie na forum głównym
jak sami widzicie wątek nadaje sie do kilku tematycznych forum a tkwi na ogólnym , ktos nie czyta ogólnego i nie przeczyta go wcale
wątek ten przeniosłem jak i przenoszę ten do towarzyskiego
zapraszam serdecznie do czytania wszystkich forum

pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że od forum ogólnego zaczynają wszyscy i taki temat powinien tu zostać. Czy ktoś przy tak ważnej sporawie przebudowy (profanacji) zabytku umawiał sie na kawe, czy spacery???? Bo forum towarzyskie chyba służy właśnie do tego!!!
Bardziej pasuja tam tematy typu:
Allegro Greatest Hits Vol.5
Westerplatte - akcja sprzątania zabytków - pomoc itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że temat Skandal - najlepiej oddajmy wszystko i wszystkim" też wylądował w śmietniku" towarzyskim. Komu przeszkadzają te tematy, czyżby były dla kogoś niewygodne???
Muszą być jasne kryteria i zasady przenoszenia usuwania z forum ogolnego - praktycznie jest to kasacja wątków, bo nikt już ich tam nie czyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram wasz żal razem z wami , ale właśnie czy nie lepiej takimi skandalowymi sprawami zajmować się na towarzyskim ? nie na ogólnym , co niektórzy tylko czekają by wsadzić swoje trzy grosze zupełnie niena temat , mało już było takich wątków które schodziły na inne tematy
ten wątek jest bardzo dobry i jeden z lepszych w tym tygodniu , wydaje mi się że włąsnie by zachować jego kształt i podobieństwo poglądów forum towarzyskie jest dla niego idealnym miejscem

pozdrawiam was koledzy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy stosowanie nazwy forum ogólne jest właściwym, skoro każde jest ogólnie dostępne. Myślę, że Wszystkim chodzi o główne, a skoro temat rotundy wywołał takie poruszenie to powinno się go uznać za wątek wiodący. Ileż to razy słyszałem na Głównym: dbajcie o zabytki, zakopujcie dołki, szanujcie zieleń i to są tematy istotne. Ale jak ktoś przepędza smoka ze smoczej jamy pod Wawelem" to już jest temat towarzyski.

To ja się pytam, jaki jest ważniejszy temat, jak wspólna obrona dóbr narodowych? Czy Naszą obywatelską (jakże pozytywną postawę) mamy okazywać na stronie, która funkcjonuje dzięki umieszczaniu tam iechcianych" tematów?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pierwsze forum jakie się otwiera to Główne. Każdy kto trafia tu po raz pierwszy odrazu ocenia poziom dyskusji. Uważam, że temat, który zszedł był naprawde poważny i i podnosił poziom dyskusji na najważniejszym forum.

ps.
Odnośnie śmietnika - przepraszam. Powinno być: na inne mniej uczeszczane strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla decyzji (niełatwego??) przeniesienia wątku - bo nie jest moim celem podważanie praw a/m - w dalszym ciągu nie czuję się usatysfakcjonowany wyjaśnieniami, a właściwie brakiem wyjaśnień, co do merytorycznych przyczyn przeniesienia. Czy gdzieś jest określony wąski panel tematów, jakie mogą znajdować się na forum głównym?
Temat kontrowersyjnego planu ewitalizacji" zabytkowej fortyfikacji wydaje mi się dotyczyć bardzo szerokiego zagadnienia - bo i zachowania zabytku, i fortyfikacji jako takiej, i pewnej szerszej koncepcji, jak traktować zabytki. O czym zresztą zaczynała się rozwijać rzeczowa i kulturalna dyskusja. Zdecydowanie nie pojmuję tego tematu jako owarzyski" (co kojarzy mi się raczej ze spotami i poszukiwaniem np. towarzyszy wypraw).
Gdyby było forum z wydzielonym tematem fortyfikacje, nie wahałbym się wątku umieścić tam od razu.

W dalszym ciągu też nie wiem, w jaki sposób autor lub uczestnik dyskusji w wątku ma się dowiadywać, na któe forum decyzją a/m nagle wątek się (niełatwo) przemieścił. Czy ma to być wprawka dla poszukiwaczy i tropicieli tajemnic?

Bardzo proszę o merytoryczne wyjaśnienie, jaki zakres tematów jest przydzielony do forów, których tytuł jest mało konkretny, jak główne" czy owarzyskie", bo czuję się mocno zdezorientowany. Odpowiedź kolegi mareckiego sugeruje, że wątek nadawał się do kilku forów tematycznych. Ponieważ nie mógł się na kilku jednocześnie znaleźć, ogólne czy też główne wydawało się najbardziej stosowne, gdyż - jak z wypowiedzi kol. mareckiego wynika - wątek poruszał zagadnienie uniwersalne.
Dostrzegam w tym wiele niejasności i sprzeczności.
Z niejakim smutkiem pozdrawiam,
drozd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dolaczyc do osob zadajacych taki same pytania jak Drozd i Darula. Wg mnie watek ratowania zabytkowych foryfikacji powinnien byc na stale przyklejony na glownym forum! Niestety, tez nie rozumiem motywow jakie przyswiecaly adminowi w przerzucaniu tych tematow ne forum poboczne.
Zadam swoje, dodatkowe pytania. Czy dla sznownego admina nie jest wazny los zabytkow? I drugie, moze troche zlosliwe... ale z :-))) - a _ten_ temat gdzie zostanie przesuniety? :-)

pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten napewno znajdzie sie w towarzyskim
tamten wróci na forum główne , przekonaliście mnie za co wam gorąco dziękuję
admin forum nie miał z tym przesunięciem nic wspólnego , wątek przeniąsłem sam
życzę wytrwałości w walce o ratowanie zabytków ( których sam jestem wielkim miłośnikiem )
pozdrawiam wszystkich gorąco ! i ukłon w strone RAWELINU

marecki WGS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za decyzję. Nie mam nic przeciwko przeniesieniu tej dyskusji na jakieś poboczne forum.
Czy jednak - tu zwracam się do kol. Mareckiego - ta batalia była potrzebna?
Czy do postów trzeba pisać uzasadnienia, dlaczego znalazły się tu, a nie gdzie indziej?
Wystarczyłoby może jasno określić topiki poszczególnych forów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie