Skocz do zawartości

Festung Breslau i okolice - fanty 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Na wspomnienie tej pieczeci serce mi bije szybciej:).
Leuthen, skoro ty znalazlez plombe to pomylilem Cie z kims kto przedstawia sie jako leserek. A zdjecia fantow zamieszcze niedlugo bo monetki leza w oliwie takze pare dni minie nim cos bedzie widac. Za to na krzyzyku jaki znalazlem bardzo ladnie widac szczegoly, nawet oczy Jezuska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatnia sobota - Nysa. Dwie zakrętki od granatów trzonkowych /I i II wojenny/, troche łusek od pepeszki, łuska 20mm od flaka /rozwalona -pewnie w ognisku bo spłonki tez nie ma/, jakieś coś posrebrzane, dupka od rakietnicy i tajemnicze , z cienkiej blaszki mosięznej oko" - jakiś szablonik czy co.. nie mam pojecia.
ps. Lewy - pamietam, zrobie jak tylko znajde to w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
jak tak patrze na wasze znaleziska to nie moge wyjsc z podziwu :P moze ktos bylby tak mily i podzielil sie jakas miejscowka gdzie mozna bez wykrywacza? :) moje gg to 3440340 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Targnięte na terenie bliskim Festung Breslau bo ok 20 km w strone Zielonej Góry. Zdjęcie przed czyszczeniem, po wygląda naprawdę pikniutko. Powiększyła moją kolekcję fantów związanych z Festung Breslau. Jeszcze nie miałem możliwości oglądania oryginału do momentu wykopania. Los się uśmiechnął do mnie z ta tarcza bo inne można trafić na giełdach a tej jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie