Jump to content

Festung Breslau i okolice - fanty 2005


Recommended Posts

No to tak na dobry poczatek fanty z okolic wsi na P" jak to mawia kolega Past ;).. to aluminiowe to nie jest stamtąd ale Darek dorzucił zeby te nasze pierwsze wykopki nie wygladały zbyt sierotliwie :)
and.
ps.. te małe luseczki to od PPS ?...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Witam. Zdążyłem przed deszczem, a dziś to na polu znowu dotatkowe podeszwy będą się robiły. Oprócz łusek od pepeszy, mosina i łowieckich(ok. 20-25) pare monetek, w tym 1 srebrny grosz z 1947r. oraz pozłacana zapinka do pasa (co to za zapinka). Oto fotki:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, jest na tyle mała że można ją uznać za klamerkę z obuwia. Jednakże wydaje mi się ze względu na stan i miejsce pochodzenia na samoróbę Rusów do normalnego pasa, choć głowy nie daję
Link to comment
Share on other sites

Panowie ruszyć się czy tylko Wojtas ma nadwyrężać plecy?;-)
To z wczoraj, trochę łusek, francuska moneta, guzik groszek, obrączka ptasia, 2x prl, 2 spłonki od myśliwskiej, jakieś dziwne kółko (co to?) i coś zupełnie też niewiadomego wykonane z bardzo cienkiej blachy (miedziana ozdoba na jakiś sprzęt?)

Link to comment
Share on other sites

he he a jednak ktoś szuka;-)
to duże to pocisk z radzieckiej rusznicy. And gdzie szukasz? Ta blaszka mi się podoba:-) A jeżeli chodzi o tło do zdjęć to też takie zacznę chyba stosować ;-) Ach te tageszaitung dla naszych fantów he hehe :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information