Skocz do zawartości

cześć wrocławiacy vol . II


marecki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
jutro malowanie i czyszczenie wszystkiego:)), pewnie czwartek tak samo. Piątek pije na Marsowych, w sobotę są Warsztaty Piwowarskie we Wrocku.
Mam kilka wejściówek, jak ktoś chce podegustować sobie róznych domowych piwek:))
Impreza sobotnia od 12 do 16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty co dziś planujesz?Mamy kilka kolejnych chat pustych. Latwe dojście.(wioska). Dziś wieczorkiem planujemy jechać z Kocurem.Dziś tylko chaty.Jak chcesz jechać to daj znać. Dziś jedziemy maluszkiem więc miejsce będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)
Kudłaty czas by i był :) ale niewiem czy nie będę z wraitchem na tajnej wyprawie ( jeszce nie wiem )
i kurdę w poniedziałek zacząłem dietę 1000 kaloriową :(
proszę o konsultację :))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty ty jesteś na diecie?Przecież wczoraj nic nie mówiłeś. Zresztą przydalaby ci się, może te podlogi w starych chatach nie walilyby się tobie pod nogami. I przez okno latwiej by można bylo wyjść nie lamiąc ramy. hehe.
Nie obrażaj się czasem. Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to nie moja wina , że wczoraj wyleciało okno razem z framuga pod moim ciężarem:D heheh
MArecki i reszta zainteresowanych zbiórka około 14-15 na ulicy Hubskiej. Lokal się nazywa klub muzyczny Madness. Pokazy ważenia i inne rzeczy zaczynają sioę od 12, degustacje od około 16. Więc według uznania zapraszam. Podajcie godzine kiedy można się spodziewać kogo hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie