Jump to content

Goldscan 5 - Pulsowy mistrzunio:)


VanWorden

Recommended Posts

Witam!

Jestem ciekawy ilu z Was używa pulsowych wykrywaczy produkcji zachodniej? I do czego ich używacie? Ilu jest tu plażowców" np.? Poniżej link do najnowszej wersji Goldscana 5, wykrywacza z legendarnej stajni Erica Fostera:
http://www.surfscanner.com/Surfscan3/EFoster.html

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Nie podgrzewaj niepotrzebnie ludności :) Chodzi głównie o wysoko specjalizowane detektory tzw. PI Nugget Detectors, których przydatność w rozumieniu ogólnowojskowym" jest raczej wątpliwa. Wprawdzie realizuje się na świecie kilka różnych projektów m. in. właśnie Pulse Devil, Ferrous Hound, Titan Project, jakiś Turek wymyślił coś ciekawego ale są to na razie urządzenia hybrydowe, więc o cenę lepiej nie pytać. Wydaje się, że na razie Nowak może spać spokojnie. Pozdrawiam
Mrand
Link to comment
Share on other sites

Tyle już czekamy na jakiś technologiczny przełom że fajnie jest poczuć choć na chwilę dreszczyk emocji że coś już być może jest tuż za rogiem:)
Swoją drogą, takiego laika jak ja zdumiewa fakt że w technologii wykrywaczy metalu praktycznie nic sie nie zmienia.. Jasne że są jakieś tam innowacje jak wieloczęstoltliwościowce etc., ale to się nie przekłada na osiągi w 90%terenu.. To wszystko wygląda raczej na chwyty marketingowe bezsilnych producentów niż na rzeczywiste innowacje a niektóre z tych głośniejszych odkryć" to przecież zwyczajne kroki w tył. Weźmy na przykład choćby tak teraz popularne talerze DD których patent jest znany od oooo a może i jeszcze dłużej:)
Miejmy jednak nadzieję że coś się wreszcie ruszy..

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Przyjdzie chyba sporo poczekać ponieważ rynek detektorów hobbystycznych jest zbyt tani. Może coś z wojskowości przeniknie. Amerykanie w Iraku już używają czegoś co jest połączeniem klasycznego detektora z georadarem. Podobno Westinghouse na zlecenie wojska coś kombinuje z molekułami i to dosyć skutecznie (ale by omnitronowcy podnieśli głowę). Tam gdzie jest perspektywa wielkiej kasy dzieje się wiele. Pooglądaj sobie w internecie, jakie inwestycje porobili ludzie i w jaką technologię, czekając na moment gdy Fidel wyciągnie nogi i będzie swobodny dostęp do zatoki. Pozdrawiam
Mrand
Link to comment
Share on other sites

Raned - zgadzam się że trzeba mieć cholernie dużo cierpliwości (i czasu) żeby bawić się w PI w piasku na polskiej plaży ale już w tzw. surfie" (chodzi o wejście do wody od pasa do klatki) śmieci jest mniej.. Tylko komu chce się kopać dziury do Chin" używając PI:)

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information