Skocz do zawartości
  • 0

Co to za niemiecka odznaka ?


makij

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na marginesie jeśli chodzi o głowę ptaka może takie coś pomoże? Coś mi się zdaje Makij że jesteś cięższy o piękną odznakę R.A.D-u . No chyba że to były słowa pisane na wiatr. Mam jednak nadzieję że nie będzie to tylko czcza gadanina . Pozdrawiam wszystkich specjalistów .
Grove3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o fotce i jeszcze jednych pozdrowieniach dla kolegi , który twierdził że na którymś forum się śmiali z mojej łopaty śmigła od Fockewulfa i zidentyfikował ją jako łopata od radzieckiego kukuruźnika .
Pozdrawiam i chylę czoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
W porównaniu z oryginalnymi , czyli z pięknie wykonanymi odznakami III Rzeszy , ten ; wykopek ; wypada bardzo blado !
Według mnie , fals , albo radosna ...
- woojec -
P.S.
Jeśli ktoś udowodni , ż e to oryginał , to wyślę ci gratis
piękną odznakę R.A.D - u . Tak dla porównania :):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
makij - napisz skąd pochodzą informacje ,na temat tego dziwnego znaczka ?
Jest bardzo niestarannie wykonany ! Cieżko uznać , że to oryginał ! Czy możesz dać foto rewersu ze znakiem Ges. Gesch.
Odznaka - srebrna wpinka o której pisałem posiada wymiary : 22 x 16 mm. Jest kolorowa i bardzo ładnie wykonana , oczywiście w kolorowej emalii . Padł mi aparat , więc foto tego znaczka dam póżniej.
Jeśli przekonasz nas, forumowiczów o słuszności swojego twierdzenia to - pisz swój adres i srebrna wpinka R A D -u jest twoja ! ! !
pozdrawiam
- woojec -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek nie jest niestarannie wykonany .
Zdjęcie bardzo wypacza faktyczny stan, gdyż znaczek jest delikatnie półokrągły i są zniekształcenia.
Wstawki są wykonane z porcelany a na zdjęciu wyglądają jak pomalowane.
Źródłem informacji jest człowiek z giełdy w Bytomiu zajmujący się tematem ok. 30 lat jak i to ,że po wystawieniu na eBay niemcy zaczęli się nią interesować - posiadam maile.
Dla mnie informacje są wiarygodne i nikt nie musi mi udowadniać swoich racji.
Kłaniam się i pozdrawiam kończąc ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcie grove3.
Tematu dalej nie będę komentował, bo oboje wiemy o co chodzi.
Zamieszczam zdjęcie zapałek za które też oberwałem.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
W końcu mogę zrobić zdjęcie wpinki o ktorej pisałem .
Oto ona z blachą R A D-u.
Ciągle nie jestem przekonany o oryginalności twojej odznaki , ale i tak wyślę ci ten komplecik ze zdjęcia , ponieważ mam tego jak ruski wojska !
Przyślij mi maila ze swoim adresem.
Pozdrawiam
-woojec -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 250% oryginalna odznaka!!! tylko gość który po wykopaniu pudełka otwierał je saperką troche za mocno.Na tyle mocno ze szły iskry do środka i biedna gapa ratując oczy wzieła głowę w drugą stronę;-))))) buahahaha!!! złap lepiej gościa który Ci to sprzedał i niech kasę oddaje bo to lipa! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie