Skocz do zawartości

pas głowny proszę o pomoc :)


wons

Rekomendowane odpowiedzi

i pytanie, a raczej proźba może i banalna ale..
czy jest to pas napewno niemiecki, chyba były i inne modele bo nijak te moje części skałdowe" nie pasują do owego paska, jak była mocowana klamra w tej podwójnej" końcówce? jeżeli można prosić o zdjęcie, czy ta metalowa końcówka jest oryginalna? a jeżeli nie to jak była mocowana ta aluminiowa?
Pas jaki jest każdy wie, jednak diabeł tkwi w szczegółach :)
proszę o pomoc
pozdr. WoNs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra. Tyle, ze jesli zaczepisz hak z konca pasa o ucho w klamrze wtedy nie trzeba stosowac tego haka z pierwszego zdjecia. To tez jest hak od pasa, tyle ze inaczej mocowany. W Twojej klamrze brakuje tez widelek, ktore to wchodzily w te podwojne dziurki i blokowaly pas przed otwarciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że brakuje widełek, mam je w klamrze LW, a do tej klamry dorobię, chodzi mnie jeno o to, jak ten pas mocowany był do klamry. Ma 2 warstwy skóry, jedna normalna, a druga z dziurkami. I teraz: ta z dziurkami w jaki sposób była mocowana do pasa? z której strony bolca? bo, że o te widełki, to wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotne dzięki Panowie! no nic, na razie będzie robił za
WH, Frozzer, a jak do Twojego pasa miał sie ten skórzany
język" z mojego pierwszego zdjęcia? po dziurkach sądzę, że był obszywany, jakbyś mógł mnie oświecić..
dzięki i serdeczne pozdrowienia
WoNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie