Skocz do zawartości

Nowe Fanty 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
aaaa ja mam rewolwer i stg... szkoda tylko ze nie całe... fotki dodam jutro... Ale mam też pytanie... ma ktos z was suwadło, chwyt i tylna mufe (tą od kolby) do stg... chetnie się wymienię lub kupię !!!! stan obojetny wazne by było całe i nie sypało się...
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to dziś wyszło tez bez dolnego zapięcia :) Wons - atak klonów :) tylko moge było hamsko wyrwane z munduru" szpila była i 90 stopni w prawo :) ale ejst pocghwale sie ze moje pierwsze odznacznie takie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i taki krzyzyk. Bardzo sie z niego ciesze:)
Wczoraj wyszlo - magazynek pepesza stan niezly (brak foto, moczy sie w poziomce"), luska 76mm, kilka monet, klamerki, plomby, sporo czegos" i troche zlomu;)
Ogolnie dlugi weekend bardzo udany:)
Pozdrawiam
Piorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Michal:)
krzyzyk super, druga strona ladniejsza i bardziej wyrazna, niestety fotka byla za duza i nieweszla na to forum (jest na forum u M...). Doszlo pare lusek mauser, spis masz na poczcie.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem, że fabrycznie nowe balonowe i falszhirmy, na dodatek jeszcze tarcze za Warszawę, te, które uważane są za nie wybite, że niby tylko prototyp. One po prostu nie zdążyły wyjść od producenta... ;))))]
no może bandytę... ale w ostateczności ;)
pozdr. i powodzenia R.F. wonsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie