Skocz do zawartości

Wybrano nowego papieża!


sanshin

Rekomendowane odpowiedzi

Co do odpowiedzi KudłategoHD: I przepowiednie diabli wzieli:)":
Chyba nie do końca, ma być niby tak, że po aszym" papieżu zasiądzie na tronie inny, który długo nie porządzi bo zostanie zabity a po nim zapanuje Czarny Papież. Cokolwiek to Czarny" ma oznaczać. Gdzieś to kiedyś czytałem i zapadło mi w pamięć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Takie coś znalazłem w sieci na innym forum ale zaznaczam że nie mam pojęcia czy gość wie co pisze:

...Jako historyk II wojny swiatowej chciałbym tylko sprostować że Ratzingera nikt na siłę do Hitler Jugend nie zaciągał, dosłużył sie tam kilku odznaczeń "za aktywność i "szczególne oddanie fuhrerowi a pod koniec wojny zdążył wstąpić NA OCHOTNIKA do wehrmachtu. Nawet w sieci można znaleźć wspomnienia jego towarzyszy broni z jednostki którzy bez zażenowania mówią o jego wielkim zaangażowaniu w "walce z wrogiem... Ja nie chcę tu zajmować stron jedynie pokazać fakty które są ostatnio mocno naginane, zwłaszcza w polskiej TVP..."
2005-04-24 21:42:19, Blitzkrieg

Luger - z tą łatką to dziwna rzecz bo w innym wątku koleś też się po mnie przejechał i nazwał mnie prawicowym pieskiem" (!) także sam już nie wiem jakie właściwie mam poglądy:))

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie