Jump to content

Głosowanie..

Guest MAŁY

Recommended Posts

Witam!!! mam zamiar w niedalekiej przeszłosci kupic wykrywacz,niestety czytam sobie forum i mam mentlik w głowie ,kazdy pisze inaczej.Ja głownie potrzebuje wykrywacza do militariow ale monet tez bym sobie czasami dla odmiany poszukał...PROSZE o zagłosowanie na:............ HS3 SMĘTEK,CZY MOZE LOCTANS EL.LUB INNE PROPOZYCJE (DO 800ZŁ)jesli jest to mozliwe swoją decyzje prosze umotywowac (CHOC DWA ZDANIA).DZIEKI

Witam
Moge polecić Cyklopa 1 jest bardzo czuły na drobnice wiec i na plaże można z nim wyskoczyć w porównaniu z HS3 jest napewno czulszy lecz ma troche mniejszy zasięg (gdyby tak wymienna cewka) testowane w terenie. No i niższa cena Cyklopa.

ale ja pytam jedynie o HS3 lub loctansa el,ale dzięki,noi podajcie jakis namiar na cyklopa(ale on 1000zl kosztuje jest dla mnie zadrogi)prosze o dalsze posty...

chodze na hs3 od roku i nie skarże się na żadne usterki.kilka znalezisk terz bylo nawet te w kaburz.monetki terz lapie kilka srebrnych marek i oczywiście fenigi nic specjalnego

a ja mam smętka i nie narzekam:)))
ma dobre osiągi ale nie chwyta małych monet.pierduł..
ale i tak jest bardzo tani i bardzo dobry...
z czystym sumieniem mogę go polecić.....

Osobiscie potrzebuje wykrywacza zarówno do monet jaki militarow,jednak ciągle czytam w postach ze HS3 nadeje sie raczej do militariów,moj znajomy ma hs3 i szuka im jedynie monet!!! i to z dobrym efektem,cewką 30 cm lub 34cm(niepamiętam dokladnie)przy mnie udalo mu sie wykopac boratynke na głębokosci ok 35cm!!!!i co wy na to???więc chyba nie opuszcza tak drobiazgów jak to niektórzy piszą.........

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information