Skocz do zawartości

Głosowanie..


Gość MAŁY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! mam zamiar w niedalekiej przeszłosci kupic wykrywacz,niestety czytam sobie forum i mam mentlik w głowie ,kazdy pisze inaczej.Ja głownie potrzebuje wykrywacza do militariow ale monet tez bym sobie czasami dla odmiany poszukał...PROSZE o zagłosowanie na:............ HS3 SMĘTEK,CZY MOZE LOCTANS EL.LUB INNE PROPOZYCJE (DO 800ZŁ)jesli jest to mozliwe swoją decyzje prosze umotywowac (CHOC DWA ZDANIA).DZIEKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Moge polecić Cyklopa 1 jest bardzo czuły na drobnice wiec i na plaże można z nim wyskoczyć w porównaniu z HS3 jest napewno czulszy lecz ma troche mniejszy zasięg (gdyby tak wymienna cewka) testowane w terenie. No i niższa cena Cyklopa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Cyklop dobra rzecz. Kolega ma nowego Dukata i podobno jest też dobry i ma dyskrymncję w trybie dynamicznym. Nie mogę osobiście potwierdzić, bo ja go nie używałem. Może ma ktoś jakieś doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja pytam jedynie o HS3 lub loctansa el,ale dzięki,noi podajcie jakis namiar na cyklopa(ale on 1000zl kosztuje jest dla mnie zadrogi)prosze o dalsze posty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodze na hs3 od roku i nie skarże się na żadne usterki.kilka znalezisk terz bylo nawet te w kaburz.monetki terz lapie kilka srebrnych marek i oczywiście fenigi nic specjalnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Smętka. Chodzę 2 lata i mam dużo ciekawych znalezisk - od fantów z bitwy XVIII-wiecznej po bilon na plażach. Na militaria jest lepszy od np. Cyklopa a na monetki gorszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja podobnie za poprzednimi userami polecam Cyklopa 2,
dobra dyskryminacja i niezły zasieg, na monety I-sza klasa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam smętka i nie narzekam:)))
ma dobre osiągi ale nie chwyta małych monet.pierduł..
ale i tak jest bardzo tani i bardzo dobry...
z czystym sumieniem mogę go polecić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie potrzebuje wykrywacza zarówno do monet jaki militarow,jednak ciągle czytam w postach ze HS3 nadeje sie raczej do militariów,moj znajomy ma hs3 i szuka im jedynie monet!!! i to z dobrym efektem,cewką 30 cm lub 34cm(niepamiętam dokladnie)przy mnie udalo mu sie wykopac boratynke na głębokosci ok 35cm!!!!i co wy na to???więc chyba nie opuszcza tak drobiazgów jak to niektórzy piszą.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie