Skocz do zawartości
  • 0

Siodełko-motocyklowe?


Fiodor

Pytanie

motocyklowe, tylko je ktoś koszmarnie poprzerabiał, przynajmnirj ja takich patentów nie widziałem, najprawdopodobniej II wojna, ale z jakiego sprzetu do do tego juz niestety nie dojdziesz, brakuje mu spręzyn w górnej części, za to jest dziwacznie powzmacniane, szkoda że nie zachowało sie pokrycie gumowe - przeważnie z tyłu lub po bokach gumy tłoczony był napis oznaczenia producenta np jak na siodłach f-my witkopp, ew. z tyłu byłaby cienka podłóżna tabliczka znamionowa, np Dunlop-Drilastic lub coś podobnego, ale tak na dobrą sprawę to trudno nawet dociec kraju pochodzenia tego szpeja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

ano były takie exklusiv wersje z pokryciem ze skóry, wypełnione trawą morską lub czymś w tym rodzaju, spotkałem sie też z pokryciem z materiału który nakładano na siodła gumowe, tak że możliwości jest BARDZO wiele, na upartego można by przyjżęć się B dokładnie nitom z tyłu, być może zachowała się przy tym jakachś resztka materiału, później mógłbyś szpeja wypiaskować, ew jakoś delikatniej odrdzeić w poszukiwaniu numerów, być może (przy dużej odrobinie szczęścia) trafisz na numer katalogowy części (przy tym stopniu korozji wątpliwe acz nie wykluczone) i mając już ten nr masz z górki, dysponuje katalogami części przynajmniej tych popularniejszych modeli występujących u nas tak że być może byłbym Ci w stanie pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie